Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Co to za rura z tyłu silnika ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To teraz furka smiga jak marzenie :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Powiem szczerze, że nie widzę różnicy - nie miałem żadnego widocznego spadku mocy. :mysli:

Opublikowano

Wymieniaj części tylko na ori,bo za nie długi czas znowu popędzisz do sklepu :hi:

Opublikowano
  • Autor

Wymieniaj części tylko na ori,bo za nie długi czas znowu popędzisz do sklepu :hi:

Co jak co, ale myślę, że rurka którą zakupiłem nie jest gorszej jakiści niż ori a z 5 razy tańsza.

Opublikowano

Wymieniaj części tylko na ori,bo za nie długi czas znowu popędzisz do sklepu :hi:

Co jak co, ale myślę, że rurka którą zakupiłem nie jest gorszej jakiści niż ori a z 5 razy tańsza.

kolega ma racje..sam sie przekonalem na chinszczyznie :sick3: ale oczywiscie wszystko w miare rozsadku..paliwa przeciez nie lejesz ORI :polew:

Opublikowano

Z tym ori to różnie bywa, nie zawsze zamiennik jest gorszy jakościowo. Z mechanika to juz bym uważał...

edmondo daj znać jak pojeździsz jak się sprawuje rurka

Opublikowano
  • Autor

edmondo daj znać jak pojeździsz jak się sprawuje rurka

Jak coś będzie nie tak, to napewno się pochwalę w tym wątku

Opublikowano

a jesli odwiedzisz sklep z czesciami do ciagnikow to dostaniesz takiego weza za 7zl :tongue4:

Ja niestety troszke przepłaciłem bo dałem 9 zeta :tongue4::sarcastic: Zrezygnowałem zakupu w ASO gdyz dla mnie to zdzierstwo :thumbdown: 70 złociszy za taki kawałeczek gumy :shocked: Kupiłem w sklepie z ciągnikami i Autko smiga jak należy :decayed:

co Wy k...a z tymi ciągnikami ???? :bicz3:

Opublikowano

daj znać jak pojeździsz jak się sprawuje rurka

Ja juz jezdzę 5 miechów i rurka jest jak nówka zadnego zuzycia nie widac po niej :kox:

co Wy k...a z tymi ciągnikami ???? :bicz3:

Bo do naszych klekocików tylko tam kupujemy częsci :tongue4::polew::nabijasie:
Opublikowano

ja zrobiłem tak samo! kupiłem w sklepie do ciągników na centymetry, zbrojoną i oczywiście olejoodporną! koszt bagatela 8,50 zł za 20 cm!!! :polew: na 3 złączki wystarczy! choćbym co roku miał wymieniać to i tak wyjdzie taniej niż w sklepie!!! 100 zł :evil: ździerstwo!!!

ale przynajmniej niunia przestała kopcić!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.