Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki Internet z SIM do nawigacji?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zdecydowałem się na zakup nawigacji NAVROAD NEXO MOBI ze slotem na dwie karty sim i teraz mam do Was pytanie - jaki internet z karty sim polecacie do nawigacji, tak żeby było jak najtaniej? Wrzuciłem kartę z AERO2 i oczywiście to działa, ale darmowy dostęp do internetu trzeba odnawiać co godzinę wpisując kod captcha - podczas jazdy to raczej dość uciążliwe. Ma ktoś jakieś sprawdzone i dobre oferty takiego internetu? Same mapy ściągnę sobie oczywiście na nawigację, chodzi mi o internet na potrzeby yanosika i wyświetlania natężenia ruchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dla google maps u siebie w MMI mam NJU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też w aero2 pakiety jakieś kupować z tego co widzę. A tak z innej beczki, powiedzcie mi - czy na google maps można już pobierać obszary do nawigowania offlinowego na kartę SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A tak z innej beczki, powiedzcie mi - czy na google maps można już pobierać obszary do nawigowania offlinowego na kartę SD?

Tak, od niedawna można https://support.google.com/maps/answer/6291838?hl=pl

Jeżeli chcesz mapy offline to zerknij na https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps&hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z nawigacji na tablecie, mam karte sim z netii i wychodzi mi 40zł miesięcznie za 20gb, przydaje się jak chce posluchać muzyki z YT w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virgin mobile ma teraz jakieś promo, starter za 5 pln + doładowanie za 25 i masz 10 GB na jakiś czas. Szczegółów nie znam, bo tylko tyle zapamiętałem z jakiejś reklmay.

Edytowane przez soolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem AERO2 i w sumie to mogę Wam polecić. Aktywowałem jakiś pakiet (darmowy) "wakacyjna promocja 30 GB na 30 dni" czy jakoś tak. Poblokowałem Androidowi wszelkie niepotrzebne możliwosci do łączenia się z Internetem, zrobiłem z nawigacją prawie 2000 km (here maps - dane o ruchu + yanosik, sporadycznie sprawdzanie czegoś w przeglądarce) i zużyłem 189 MB z 30 GB, chyba zupę z reszty ugotuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...