Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 b5 by Jachyr


Jachyr

Rekomendowane odpowiedzi

FBI! :grin:

Jezdzi to ze mna od kiedy pamietam...:) jak cofniesz strone to na zdjeciu ze spota juz tez ja bylo widac. Kiedys mialem ciekawa sytulacje na granicy Pl-De gdzie byla jakas akcja i kontrole, niemcy podeszli pytaja skad i do kad jade itp. nagle jeden dostrzegl ta tabliczke i z usmiechem mowi niech jada dalej oni z Fbi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia od tego pana:

http://allegro.pl/folia-do-przyciemniania-lamp-kameleon-30x50cm-i6102937753.html

Ma rozne odcienie ja wzialem przezroczysty kameleon.

Przemo dekory mam caly czas jak cos pisz pw.

Chyba też zamówię I okleję na początek tylne lampy tym kameleonem...ciekaw jestem jaki byłby efekt

Wysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia jaki byl by efekt.. Moge przylozyc to reszte foli co mi zostala na tylna lampe i zrobic foto jak chcesz bedziesz mial porownanie z i bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł....chociaż poglądowo będzie widać ;-)

Wysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-)

Nie mam pojecia jaki byl by efekt.. Moge przylozyc to reszte foli co mi zostala na tylna lampe i zrobic foto jak chcesz bedziesz mial porownanie z i bez.

To jak Jachyr wrzucisz fotkę spoglądają? Chciałem już zamówić ;-)

Wysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zrobie foto i wrzuce. Nie mialem czasu przez weekend.

Ludi tak to wygląda:

DSC_0228.jpg
DSC_0229.jpg
Swiatło nie najlepsze moze ale ogólnie tak to by wyglądało. Do mnie nie przemawia ale jak to mowia sa gusta i gusciki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc myślałem, że mniej widoczne to będzie....ciekawe czy po naklejeniu nie zaniknie choć trochę. Zastanowię się...zobaczymy, dzięki za fatygę Jachyr ;-)

I ciekawe jak tam "Nasza Milicja do tego podejdzie"

Wysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po naklejeniu napewno rez inaczej by bylo i jak psalem swiatlo sporo odbijalo. Bedzie folia mniej widoczna a co do policji to raczej bez problemu bo barwa swiatla czy kierunkow sie nie zmienia.

Esa dostałą dziś pakiet zimowy: zdjęcia z kalkulatora więc sorrki:
14800762_1720263398296718_472433923_n.jp
14804734_1720263451630046_84836484_n.jpg
14804812_1720263374963387_1827343710_n.j
I podjąłem decyzje że zostaje przynajmniej na najbliższe 2 lata. RS6 C5/6 musi poczekać. Wiec puki co będe cos działac z przednimi heblami, kolo na zime wieksze aby ten hebel zmiescil i po za tym bede zbierac graty na 500+. pozdrawiam
Edytowane przez Jachyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachyr folia kameleon odleżała swoje na półce :-P i dziś znalazłem chwilę na dłubanie... oto efekt:

7d0a69ee811cd3e908e72b0eef87d8c6.jpgb4775d89396d20a1bf924c6b17e939f6.jpgeb54c794da4bac7ed9bbae65ac965b0c.jpgc7f3cbce05baecaba884575ce5e61904.jpg

Jak będzie chwila to i halogeny się zrobi ;-)

Co sądzicie???

Wysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mowilem swiatlo tez inaczej pada i jak jest naklejone nie poprzykladane to robi inna robote. Ja tylu ruszac napewno nie bede, ale to Tobie sie ma podobac. pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl robic ta folia bezsens... :facepalm: jak juz to tylko na czerwono cale lampy ewentualnie bialy wsteczny zostawic albo na czarno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo jak to sie mowi sa gusta i gusciki jedni wola bladynki drudzy brunetki i rude. Ja jestem zawsze zdania ze kazdy robi pod Siebie i to co sie mu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl robic ta folia bezsens... :facepalm: jak juz to tylko na czerwono cale lampy ewentualnie bialy wsteczny zostawic albo na czarno..

Tak jest Panowie[emoji2] Narazie jest, jak coś to się zerwie[emoji12]

Wysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-)

Tyl robic ta folia bezsens... :facepalm: jak juz to tylko na czerwono cale lampy ewentualnie bialy wsteczny zostawic albo na czarno..

Tak jest Panowie[emoji2] Narazie jest, jak coś to się zerwie[emoji12]

Wysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-)

No i już z kierunków zerwane[emoji12] [emoji12] [emoji12]

Wysłane z Honor'a. Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avus to ori 17' S4. Mam na nich ubrane zimowki w oryginalnym rozmiaze 225/45/17. Na marzec/kwiecien caly set bedzie na sprzedaz razem z przednimi hamulcami 4-tlok na tarczy 330mm, gdyz bede szukac 18' pod heble ktore wleca na wiosne. dzis mialem jeszcze chwile i zrobilem w foli boczne kierunki, efekt na bialym szkle prawie nie widoczny:

69_C90325_4748_412_E_9_BA6_07_DD9156_BCE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi sie wydaje to Avus z S6 ma inne Et. Ja na swoich mam dystans z tylu 13mm a przod 5mm bo inaczej by nie weszly felgi pod hamulce i nic nie obciera czy dobija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt zakonczony, auto sprzedane...:( Czas szukać następcę:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...