Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nawigacja BNS 5.0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jakiś czas temu zamontowalem bns 5.0, ostatnio wpadła mi w ręce płyta z mapa a że mam antenę GPS to podlaczyłem, i tu problem: czy muszę podłączyć jakieś przewody do licznika aby pokazywano manewry? Bo teraz mam na wyświetlaczu tylko adres docelowy, moze sie powtarzam ale nie moglem znalezc odpowiedzi na to pytanie, fajnie by bylo jakis schemat jak by ktos podzucil.



http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1924-radia-i-nawigacje-w-audi-a4-b5-b6-b7-b8/#entry30072

Opublikowano

Dopadłeś mape Pl ?

Opublikowano
  • Autor

To mapa Niemiec i główne drogi Europy, 2008r, ale za 35 zeta nie będę wiele wymagał, ważne że nawet język można zmienić dzięki plycie

Opublikowano

To mapa Niemiec i główne drogi Europy, 2008r, ale za 35 zeta nie będę wiele wymagał, ważne że nawet język można zmienić dzięki plycie

jeśli o sam język Ci chodziło to mogłeś się odzywać na zmianę bym Ci płyty użyczył bo mam również z 2008r w moim BNS.

A inne pytanko bo dwie wersje słyszałem czy zmieniając z BNS na RNS trzeba coś dodatkowo czy bez problemu wyjąć i włożyć ? i wszystko gra i buczy :P

Opublikowano
  • Autor

To mapa Niemiec i główne drogi Europy, 2008r, ale za 35 zeta nie będę wiele wymagał, ważne że nawet język można zmienić dzięki plycie

jeśli o sam język Ci chodziło to mogłeś się odzywać na zmianę bym Ci płyty użyczył bo mam również z 2008r w moim BNS.

A inne pytanko bo dwie wersje słyszałem czy zmieniając z BNS na RNS trzeba coś dodatkowo czy bez problemu wyjąć i włożyć ? i wszystko gra i buczy :P

Szczerze mówiąc to nie zaglebialem się w temat ale myślę że nie, w piątek przerabialiśmy koledze z 1 din na rns-e, tylko przejściówka i przejściówka do anteny i wszystko hula, wiec mysle że tak samo jak z bns, dzięki za chęci ale chciałem mieć swoją płytę, a okazyjna cena była.

Tylko z tego co kojarze inne są przejściówki niż do bns (prądowa,głośniki )

Edytowane przez lucjan0681e

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

To mapa Niemiec i główne drogi Europy, 2008r, ale za 35 zeta nie będę wiele wymagał, ważne że nawet język można zmienić dzięki plycie

jeśli o sam język Ci chodziło to mogłeś się odzywać na zmianę bym Ci płyty użyczył bo mam również z 2008r w moim BNS.

A inne pytanko bo dwie wersje słyszałem czy zmieniając z BNS na RNS trzeba coś dodatkowo czy bez problemu wyjąć i włożyć ? i wszystko gra i buczy :P

Szczerze mówiąc to nie zaglebialem się w temat ale myślę że nie, w piątek przerabialiśmy koledze z 1 din na rns-e, tylko przejściówka i przejściówka do anteny i wszystko hula, wiec mysle że tak samo jak z bns, dzięki za chęci ale chciałem mieć swoją płytę, a okazyjna cena była.

Tylko z tego co kojarze inne są przejściówki niż do bns (prądowa,głośniki )

Witam

może ktoś wrzuć obraz płyt ISO na chomika lub gdzieś ?

mi wyskakuje w BNS 5.0 coś takiego

ng5n73b8.jpg

Opublikowano

Nie słyszałem,aby komuś udało się zrobić kopię oryginalnej płyty do BNS-a,która by działała.Poza tym od lat nie ma żadnych aktualizacji map do BNS-a,a spolszczenie kosztuje paręset złotych.Więc,czy gra warta świeczki?????????

Opublikowano
  • Autor

To mapa Niemiec i główne drogi Europy, 2008r, ale za 35 zeta nie będę wiele wymagał, ważne że nawet język można zmienić dzięki plycie

jeśli o sam język Ci chodziło to mogłeś się odzywać na zmianę bym Ci płyty użyczył bo mam również z 2008r w moim BNS.

A inne pytanko bo dwie wersje słyszałem czy zmieniając z BNS na RNS trzeba coś dodatkowo czy bez problemu wyjąć i włożyć ? i wszystko gra i buczy :P

Szczerze mówiąc to nie zaglebialem się w temat ale myślę że nie, w piątek przerabialiśmy koledze z 1 din na rns-e, tylko przejściówka i przejściówka do anteny i wszystko hula, wiec mysle że tak samo jak z bns, dzięki za chęci ale chciałem mieć swoją płytę, a okazyjna cena była.

Tylko z tego co kojarze inne są przejściówki niż do bns (prądowa,głośniki )

Witam

może ktoś wrzuć obraz płyt ISO na chomika lub gdzieś ?

mi wyskakuje w BNS 5.0 coś takiego

ng5n73b8.jpg

Tej płyty nieda się zrobić kopi, szkoda czasu i nerwów, ja kupiłem za 30 zł z wysyłką na Allegro, poszukajmy coś się trafi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam na allegro i olx nie idzie chyba dostać tej cd do bns 5.0 chyba ze ja nie umiem szukać.zrobi kros żyjecie swojej bym wiedział jak wygląda? Moze byc okładka lub awers płyty cd:)

Opublikowano
  • Autor

Szukam na allegro i olx nie idzie chyba dostać tej cd do bns 5.0 chyba ze ja nie umiem szukać.zrobi kros żyjecie swojej bym wiedział jak wygląda? Moze byc okładka lub awers płyty cd:)

389d2713d958e53184c7b4d11c9505ac.jpg99535b6586606a5e240cead64915180a.jpg
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Szukaj blaupunkt ex cd mapa może być z Forda lub VW

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.