Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wycieraczki odwrócona praca


masterhex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy w dobrym dziale piszę temat także przepraszam jak sie pomyliłem

Mam audi a4 b5 avant 99 r. Dwa tygodnie temu wymieniłem mechanizm wycieraczek ale bez silniczka bo był sprawny

wczoraj na trasie do austrii podczas mycia szyby wycieraczki nagle staneły na środku szyby drgneły 2 razy i zaczeły pracować ale zamiast od podszybia w górę to odwrotnie od góry do podszybia i spowrotem poczym kończą prace w pozycji stojącej u góry czyli jedna przy słupku a druga na środku szyby no i byłem zmuszony odkręcić ramiona wycieraczek proszę o pomoc co się stało

przekaźnik silniczek czy mechanizm .

Dzisiaj rozbiorę podszybie i zobaczę może uda mi się coś zrobić niestety brak kluczy będzie problemem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mechanizm skoro każda wycieraczka żyje własnym życiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś na mechaniźmie Ci coś przeskoczyło i dlatego tak jest. Na 99% przeskoczyło na ośce silnika wycieraczek, może było słabo dokrecone albo się po prostu wyrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak mechanizm musiał chyba za słabo dokręcić i przeskoczyło udało mi się to zrobić ale jeszcze musze poprawić ale to juz jak bede w polsce na weekend przynajmniej teraz mam czym wytrzeć szybę hehea i nowe ramiona wycieraczek muszę kupić bo w tych już są wyrobione te rowki na wieloklin :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...