Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wybór głośnika do zabudowy w kole zapasowym

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie.

Mam pytanko czy któryś z urzytkowników mógł by mi doradzic w kupnie głośnika basowego do zabudowy w kole zapasowym tak jak to zrobił kolega Nuti

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t14967.0.html;highlight=zabudowa

Bardzo chciał bym sie zmieścić w 150 zł :/

Na oku mam mam take o oto głośniki ;

KENWOOD KFC-W110S MAX POWER 700W

KENWOOD KFC-W 2509

JVC CS-GS5100

MAGNAT XPRESS 10 SUBWOOFER

Dzięki z góry za pomoc

Opublikowano

Z podanych opcji ja bym sie zastanawiał pomiedzy jvc a magnatem :hi:

Opublikowano

ja bym nic nie kupił :)

chcesz robic w kole a chcesz wsadzic niskiej klasy głosnik który nie zagra :) jabym miał juz kupic za takie pieniądze

to szukał bym JBL 1000 czy 1200

Opublikowano

Weź pod uwage głosnik RE Audio RE-8 D4 http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,230,237&kid=237&pid=1470

bądx model http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,230,237&kid=237&pid=1638 Dozbieraj troche kasy i zrób cos w miare solidnego a nie idziesz na tanioche

Zobacz w obydwu przypadkach zalecane obudowy zamknięte i BR nie przekraczaja litrażu tej wneki na koło ok 20l wystarcza zeby zrobic zamieszanie lepsze nix na seryjnym subie Audi :good: ciekawy głosnik jeszcze to JL Audio ale to juz koszta 2x wieksze

Opublikowano

stary JL 10W0 :) najtańszy z seri a robił taki bałagan ze z 21 L obudowy to trał jaby to było ze 15 cali :P i 45 L z BR ;P

Opublikowano

no stary daj spokój :)

to nie gra :P

Opublikowano

Kolego dałem ci propozycje zastanów sie nad tym. Jest w miare tani na tle konkurencji biorąc pod uwage potrzebną przestrzeń do dobrego zagrania :gwizdanie:

Jl 10w0 dobry ale też kosztuje dobre 400zł

Opublikowano

Czym chcesz ten głośnik zasilić ?

Opublikowano
  • Autor

Wzmacniacz BLAUPUNKT GTA 260, wiem że to nie jest żadna rakieta ale powinno wystarczyć.

A głośni zastosuje takie jak podał kolega Kowi87( dzieki za podpowiedz w sprawie głośnika Kowi).

Dzieki za zainteresowanie moim problemem wszystkim.

Pozrdawiam

Opublikowano

Skoro już wybrałeś wzmacniacz to mam nadzieje ze wiesz iż nie jest on stabilny przy 2 ohm w mostku ?

Opublikowano
  • Autor

no wybralem ale jeszcze nie zakupilem :), a co bys kolego polecił w przystępnej cenie??

Opublikowano

Wzmacniacz BLAUPUNKT GTA 260, wiem że to nie jest żadna rakieta ale powinno wystarczyć.

A głośni zastosuje takie jak podał kolega Kowi87( dzieki za podpowiedz w sprawie głośnika Kowi).

Dzieki za zainteresowanie moim problemem wszystkim.

Pozrdawiam

to ci nie pociągnie nawet słabego głosnika :)

wzmacniacze sa tak ubogie ze szok :( jak chce cos naprawde taniego tylko do basu to wex poszukaj jakiegos MAGNATA

albo starej ALPINE V12 albo cos zeby to miąło w srodku jakies podzespoły :P bo BLAU nie ma nic pusty jest jak dom w surowym stanie a mocy to nie ma :)

moze jakis stary DLS CA 20 to zapompuje :) a w połączeniu z JLem to zorbi taki bałagan ze szok ;P

jakiedys kupiłem jakis głosnik MAC AUDIO :P za 200 zł ze skrzynką 25 cm

nazywał sie mac audio nitro czy cos z przekonaniem ze będzie to jakas duza kupa to sie miło zaskoczyłem :P

z DLS CA 20 pompuje porównywalnie do JL 10w0 :P

naprawde poszukaj czegos w uzywce ale cos lepszego jakościowo :P

Opublikowano

Hadson81 jak juz zbierzesz sprzęt i materiały na tą zabudowe to mógł byś zdać relacje z prac :naughty: np dopisz wymiary płyty jako podłogi bo tego kolega Nuti nie zrobił w swoim projekcie a pewnie paru osobom by sie przydał taki projekcik z wymiarami :good:

Opublikowano

Masz jeszcze opcje Intertechnik 8" .. Ten blaupunkt jest biedny.. Przy tak ograniczonym budżecie liczyłbym się z każdą wydaną złotówką.. Nie spiesz się z zakupami, później możesz tego żałować.

Opublikowano
  • Autor

podam wymiary napewno ale to narzie nie teraz, bo nie mam zabardzo gdzie na razie robić. ale będa wymiary

pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.