Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór głośnika do zabudowy w kole zapasowym


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

Mam pytanko czy któryś z urzytkowników mógł by mi doradzic w kupnie głośnika basowego do zabudowy w kole zapasowym tak jak to zrobił kolega Nuti

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t14967.0.html;highlight=zabudowa

Bardzo chciał bym sie zmieścić w 150 zł :/

Na oku mam mam take o oto głośniki ;

KENWOOD KFC-W110S MAX POWER 700W

KENWOOD KFC-W 2509

JVC CS-GS5100

MAGNAT XPRESS 10 SUBWOOFER

Dzięki z góry za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podanych opcji ja bym sie zastanawiał pomiedzy jvc a magnatem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nic nie kupił :)

chcesz robic w kole a chcesz wsadzic niskiej klasy głosnik który nie zagra :) jabym miał juz kupic za takie pieniądze

to szukał bym JBL 1000 czy 1200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwage głosnik RE Audio RE-8 D4 http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,230,237&kid=237&pid=1470

bądx model http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,230,237&kid=237&pid=1638 Dozbieraj troche kasy i zrób cos w miare solidnego a nie idziesz na tanioche

Zobacz w obydwu przypadkach zalecane obudowy zamknięte i BR nie przekraczaja litrażu tej wneki na koło ok 20l wystarcza zeby zrobic zamieszanie lepsze nix na seryjnym subie Audi :good: ciekawy głosnik jeszcze to JL Audio ale to juz koszta 2x wieksze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary JL 10W0 :) najtańszy z seri a robił taki bałagan ze z 21 L obudowy to trał jaby to było ze 15 cali :P i 45 L z BR ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dałem ci propozycje zastanów sie nad tym. Jest w miare tani na tle konkurencji biorąc pod uwage potrzebną przestrzeń do dobrego zagrania :gwizdanie:

Jl 10w0 dobry ale też kosztuje dobre 400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz BLAUPUNKT GTA 260, wiem że to nie jest żadna rakieta ale powinno wystarczyć.

A głośni zastosuje takie jak podał kolega Kowi87( dzieki za podpowiedz w sprawie głośnika Kowi).

Dzieki za zainteresowanie moim problemem wszystkim.

Pozrdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz BLAUPUNKT GTA 260, wiem że to nie jest żadna rakieta ale powinno wystarczyć.

A głośni zastosuje takie jak podał kolega Kowi87( dzieki za podpowiedz w sprawie głośnika Kowi).

Dzieki za zainteresowanie moim problemem wszystkim.

Pozrdawiam

to ci nie pociągnie nawet słabego głosnika :)

wzmacniacze sa tak ubogie ze szok :( jak chce cos naprawde taniego tylko do basu to wex poszukaj jakiegos MAGNATA

albo starej ALPINE V12 albo cos zeby to miąło w srodku jakies podzespoły :P bo BLAU nie ma nic pusty jest jak dom w surowym stanie a mocy to nie ma :)

moze jakis stary DLS CA 20 to zapompuje :) a w połączeniu z JLem to zorbi taki bałagan ze szok ;P

jakiedys kupiłem jakis głosnik MAC AUDIO :P za 200 zł ze skrzynką 25 cm

nazywał sie mac audio nitro czy cos z przekonaniem ze będzie to jakas duza kupa to sie miło zaskoczyłem :P

z DLS CA 20 pompuje porównywalnie do JL 10w0 :P

naprawde poszukaj czegos w uzywce ale cos lepszego jakościowo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hadson81 jak juz zbierzesz sprzęt i materiały na tą zabudowe to mógł byś zdać relacje z prac :naughty: np dopisz wymiary płyty jako podłogi bo tego kolega Nuti nie zrobił w swoim projekcie a pewnie paru osobom by sie przydał taki projekcik z wymiarami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze opcje Intertechnik 8" .. Ten blaupunkt jest biedny.. Przy tak ograniczonym budżecie liczyłbym się z każdą wydaną złotówką.. Nie spiesz się z zakupami, później możesz tego żałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...