Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 1.8T 163KM Quattro Avant 2004r. - prośba o opinie


skalmier

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam BRC i autko po programie i gaz spisuje się znakomicie nie przerywa podczas przełączania i mam może min, prawie niezauważalną stratę mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Tur też potrafi jęczeć.

Jeżeli wybierać reduktor do sterownika AC

to albo czarny AC R01 150 jeżeli bez programu, a jeżeli ma byc program to AC R01 250 i będzie śmigać.

nie wyobrażam sobię montażu w 4-5 godzin... a na pewno nie z usługą demontażu kolektora...

Tez sobie nie wyobrażam montażu w 4-5 godzin. Ja jestem umowiony na montaz dopiero na 17listopada ale niestety u fachowców takie sa kolejki. Ja bede montował u siebie takie cuda:

Reduktor AcR01 czerwony do 250km

Sterownik Stag Qbox Plus

Wtryski baracudy albo 130 albo110wyjdzie w trakcie

Korek wstydu kolo wlewu

Calosc miedz 8mm

Butla do decyzji albo standard bodajze 56l albo 72l. Obawy mam jedynie bo nisko siedzi tyl i dodatkowe obciazenie spowoduje chyba jazde d*pa po glebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Tur też potrafi jęczeć.

Jeżeli wybierać reduktor do sterownika AC

to albo czarny AC R01 150 jeżeli bez programu, a jeżeli ma byc program to AC R01 250 i będzie śmigać.

nie wyobrażam sobię montażu w 4-5 godzin... a na pewno nie z usługą demontażu kolektora...

Tez sobie nie wyobrażam montażu w 4-5 godzin. Ja jestem umowiony na montaz dopiero na 17listopada ale niestety u fachowców takie sa kolejki. Ja bede montował u siebie takie cuda:

Reduktor AcR01 czerwony do 250km

Sterownik Stag Qbox Plus

Wtryski baracudy albo 130 albo110wyjdzie w trakcie

Korek wstydu kolo wlewu

Calosc miedz 8mm

Butla do decyzji albo standard bodajze 56l albo 72l. Obawy mam jedynie bo nisko siedzi tyl i dodatkowe obciazenie spowoduje chyba jazde d*pa po glebie.

Witam a znasz może wydajność tych wtrysków ?? Z jakimś zapasem one są ( jak tak to na ile starczą?)

jaka moc u Ciebie aktualnie seria ?? Czy coś modzone było ??

Co do Twoich obaw ,że tył za bardzo siądzie to zamontuj już te słynne podkładki nr 8E0 512 145 co podwyższają w razie gdyby po montażu butli siadł za bardzo ,. sam tak planuje jak będę gaz montował

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyobrażam sobię montażu w 4-5 godzin... a na pewno nie z usługą demontażu kolektora...

Nawet bez demontażu jakoś ciężko w to uwierzyć, chyba że robi 5 gości na raz

We dwóch montujemy około 8-10 godzin ( z reguły 1,5 dnia) ze zdjęciem kolektora

Miedzi 8 już się tak nie używa tylko faro

Polecam wtryski ACW03, przy zmianie mocy wystarczy rozwiercić dysze i kalibracja.

Spore ceny swoją drogą

Qbox Basic,AC01 czerwony, ACW03,faro,parker,wlew pod klapką, butla 67L około 2300-2400zł

Edytowane przez edekxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...