Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Miganie diody led w podświetleniu tablicy rejestracyjnej


pawio15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio zabrałem się za wymianę oświetlenia w moim S-linie na diody Led. Po wymianie prawa żarówka ciągle mi miga i nie da się nic z tym zrobić . Co może być przyczyną?

Ps. Czytałem gdzieś że ponoć w B6 trzeba zastosować rezystor a na allegro są gotowe moduły po których problem przestanie istnieć. Czekam na podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezystory montuje sie po to ,żeby fis nie informował o spalonej zarówce.

Ja też miałem gotowe te gotowe lampki z allegro ale nawet roku nie wytrzymały.

Teraz mam orginalne ledowe oświetlenie z orginalnymi rezystoramrezystorami lata i działa, ale od czasu do czasu poinformuje mnie fis o spalinej żarówce. Ale to tak raz na cztery miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobnie jak ty , raz mrugały raz świeciły normalnie,

wyrzuciłem te co miałem a w zamian kupiłem i zamontowałem firmy osram chyba 6000 k dokładnie nie pamiętam :P

na przód jak i tył nic nie mruga ładnie świeci :)

czasami fis walnie komunikat o spalonej żarówce ale zaraz po odpaleniu auta znika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo2506 a gdzie można kupić takie orginalne podświetlenie ?

Edytowane przez pawio15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej robiąc pisz do kolegi chyba tommnik który robi gotowe moduły ledowe i daje dwa lata gwarancji :) ja akorat tył mam a5 cabrio ale resztę (całe wnętrze i postojowe przód) i nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2016 o 12:41, pawio15 napisał:

Witam

Ostatnio zabrałem się za wymianę oświetlenia w moim S-linie na diody Led. Po wymianie prawa żarówka ciągle mi miga i nie da się nic z tym zrobić . Co może być przyczyną?

Ps. Czytałem gdzieś że ponoć w B6 trzeba zastosować rezystor a na allegro są gotowe moduły po których problem przestanie istnieć. Czekam na podpowiedzi :)

ja ostatnio kupiłem takie https://allegro.pl/oferta/lampki-led-podswietlenie-audi-a3-8p-a4-b6-b7-a6-c6-6060695474?reco_id=a5631036-19ad-11e9-8e00-000af7f63da0&sid=3ec404f37aa2fad6253fa5dd6bb023427743f77ee2f01bb84454c4701b8c0118

przed założeniem przeczyściłem  styki  papierem ściernym i przemyłem alkoholem izop. ładnie świecą nic nie mruga nie ma błędów jest ok  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak migają LEDy w rejestracji to oznacza że niedługo padną lub są kiepskiej jakości. Ogólnie LEDy są bardzo czułe na spadki napięcia i mogą sobie mrugać.

Jak zakupiłem ori LEDy w rejestrację i problem zniknął a badziew za 30 zł poleciał do kosza po pół roku używania. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem LEDy za 30zł wytrzymały około 2 tygodni, jeden z użytkowników polecił mi: https://allegro.pl/oferta/oswietlenie-rejestracji-audi-a3-a4-b6-b7-a6-c6-q7-7521274881

Siedzą ponad rok w aucie i działają jak trzeba ? Polecam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...