Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4b6 1.8T Quattro BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie byłeś przypadkiem kolego w pomorskim w sezonie letnim? :D

Opublikowano

mam pytanie dot. wzmocnienia mocy silnika - czy to bylo robione tylko programowo (software) czy tez cos mechanicznie zmieniane rowniez?

Opublikowano
  • Autor

Nie byłeś przypadkiem kolego w pomorskim w sezonie letnim? :D

Owszem byłem :D dwukrotnie :P a gdzie mnie widziałeś ;D

mam pytanie dot. wzmocnienia mocy silnika - czy to bylo robione tylko programowo (software) czy tez cos mechanicznie zmieniane rowniez?

Nie tylko programowo, mechanicznie zamienione zostaly wtryski od bex'a,downpipe,dualsimic,glowica aeb,sprzeglo awx,usunieta sada lambda,filtr k&n

Edytowane przez Ecio

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Obniżenie gałki zmiany biegów o 35mm :)
pbbx5uuq.jpg

amoo2bjv.jpg

 

Dołożona została ładowarka USB 

xz8k8tlf.jpg

z4ehwm6g.jpg

e5vzcrhj.jpg

Edytowane przez Ecio

Opublikowano

Nie paruja Ci lampy? Tam gdzie przetwornice wlozyles wycinales otwór zakleiles to jakoś? 

Edytowane przez Indi

Opublikowano
  • Autor

 

9 godzin temu, Indi napisał:

Nie paruja Ci lampy? Tam gdzie przetwornice wlozyles wycinales otwór zakleiles to jakoś? 

Nie parują ponieważ na okablowaniu jest guma która zaślepia wywiercony otwór :)

Opublikowano

Fajna sztuka ,fajne mody;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Grill w czerń :)
kbqjxomx.jpg

nimpiktc.jpg

+ Woskowanie 
rk8mnak6.jpg

p3c2cvzo.jpg

Wygłuszane były już drzwi teraz przyszła pora na dach:
u6k97b2w.jpg

w28n3n4y.jpg

sgx2f5sn.jpg

3yrgmisf.jpg

gxqkwnbm.jpg

m5v3w2qz.jpg

myf3bum4.jpg

Edytowane przez Ecio

Opublikowano

I jak efekty wytłumienia ? 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, kupczak90 napisał:

I jak efekty wytłumienia ? 

Duży plus! W końcu nic nie drży, polecam taki zabieg

Opublikowano

Wcześniej słyszałeś drgania z dachu ? 

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, kupczak90 napisał:

Wcześniej słyszałeś drgania z dachu ? 

oczywiście ze tak, inaczej tego zabiegu bym nie wykonywał. mniej więcej po środku  dachu jest wzmocnienie które fabrycznie jest przyklejone do blachy dachu, u mnie było ono odklejone i blacha o blachę uderzała podczas większego bassu. teraz jest mega efekt :)

Opublikowano

Zrób konkretną sesję bo ta trawie po kolana to porażka.

Końcówki wydechu wyglądają ciężkawo , pasują ale do 350Z .

Gałka zmiany biegów ...... na śmietnik albo do remizy na sufit.  :guma:

Opublikowano
  • Autor
Dnia 10.04.2017 o 00:24, dekiel 13 napisał:

Zrób konkretną sesję bo ta trawie po kolana to porażka.

Końcówki wydechu wyglądają ciężkawo , pasują ale do 350Z .

Gałka zmiany biegów ...... na śmietnik albo do remizy na sufit.  :guma:

Daruj sobie hejterze :-) przeglądając twój profil to widzę że potrafisz tylko krytykować.  Jestem ciekaw czym ty jeździsz ;-) 

Opublikowano
1 godzinę temu, Ecio napisał:

Daruj sobie hejterze :-) przeglądając twój profil to widzę że potrafisz tylko krytykować.  Jestem ciekaw czym ty jeździsz ;-) 

To raczej ty sobie daruj takie stwierdzenia . To jest forum i każdy ma prawo do opinii nie obrażając nikogo - a tak właśnie było.. Profil nie ma nic do tego czym jeżdże , co nie zmienia faktu że sesje zrobiłeś w krzakach a reszta o czym pisałem  to 'wieś tunning'. Jak spodziewasz się tylko pochwał to jedz na  to pastwisko to może tam cię miejscowe pochwalą , ale przedtem do okulisty bo .... żle widzisz.

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, dekiel 13 napisał:

To raczej ty sobie daruj takie stwierdzenia . To jest forum i każdy ma prawo do opinii nie obrażając nikogo - a tak właśnie było.. Profil nie ma nic do tego czym jeżdże , co nie zmienia faktu że sesje zrobiłeś w krzakach a reszta o czym pisałem  to 'wieś tunning'. Jak spodziewasz się tylko pochwał to jedz na  to pastwisko to może tam cię miejscowe pochwalą , ale przedtem do okulisty bo .... żle widzisz.

Proszę cię czytaj ze zrozumieniem bo ewidentnie napisałem że po profilu widać że potrafisz tylko krytykować (widać twoje posty na twoim profilu),  a nie czym jeździsz.  Pozatym od kiedy oryginalna galka zmiany biegów jest wsią? Co do "krzaków/trawy po kolana" masz rację,  auta spoza nich nie widać :-( Następna sesje postaram się zrobić na Malediwach ;-) Btw nie mam zamiaru otwierać tzw "gownoburzy" w moim temacie. Mam nadzieję że jeździsz mniej wsiowym autem. Pozdrawiam ;-) 

Edytowane przez Ecio

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wrzucone Ledy na światła drogowe (służą też jako dzienne, z racji tego, że bardzo mocno świecą ustawione są na 10% swojej mocy)

7ott5exc.jpg

 

Auto doczekało się w końcu sylikonowego TIPa

hdyrp8ev.jpg

qdwioiin.jpg

ljzerhwk.jpg

Opublikowano

Gdzie nabyłeś TIPa podrzuć linkiem na PW :)
Wszystkie otwory w TIPe pasują nic nie trzeba przerabiać zaślepiać?

Opublikowano
  • Autor

Wszystko p&p :-) 

Opublikowano

Dobry zabieg z tym silikonem. :P

Edytowane przez KeteO

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.