Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 Wymiana głośnika przód


e2rd-85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Muszę wymienić głośnik w przednich drzwiach . Nie chcę nic mocniejszego nie chcę rzeźbić i wpychać 16 itd...

Chcę wymienić bo obecny coś harczy

Najprawdopodobniej mam takie mocowane na 3 śruby , czy pozostaje mi tylko kupić używki ze względu na te mocowanie na 3 śruby ? Czy też wszystkie standardowe głośniki tego rozmiaru (4 śruby) można jakoś zamontować ? Jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupić odpowiednie dystanse bądz po prostu zrobić nowe otwory w głośnikach lub coś wykminić. Jak coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie. Na tym polega rezanie, czyli żeby zrobić tak żeby było dobrze ale żeby nie było rzeźbą. Dasz rade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej bez rzeźby, to kupić jakąś używke w miare dobrym stanie.

Ciut drożej z większą kombinatoryką możesz zmienic caly komplet w przednich drzwiach na 13cm. Sa w necie gotowe zestawy z adapterami do kupienia. Do 300zł coś w miarę okej kupisz.

Natomiast najlepszy efekt bedzie jak włożysz 16cm + wygłuszenie drzwi :D Ale to juz sporo roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc .

A powiedzcie mi jeszcze czy jest różnica między głośnikami z przedlifta a głośnikami z polifta, będą pasowały ? chodzi o ten duży głośnik w przednich drzwiach

Edytowane przez e2rd-85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje, to były montowane głośniki dwóch lub wiecej firm. Nie wiem czy to bylo zalezne od roku produkcji. W kazdym badz razie mocowanie było to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...