Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 BBK] Mocny Potworek = S4, 29.09.2017 - hamulce 370 mm z TTRS, tył 330mm z S4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ooooo, ładnie lecisz :wink: jak aktywowałeś panel przewietrzania też mam małą navi i ten sam panel co dalej??

 

Opublikowano
  • Autor

Osobiście tego nie kodowałem, ale na pewno ma to związek z aktywacją menu webasto z vcds.

OP3

Opublikowano

Elegancko :-) z czego to przełącznik? :-D

Wysłane przez Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Zrobiona przeróbka z A3 [emoji3]

OP3

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadła wycieraczka tylna z Q5 :)

IMG_20170315_164208.md.jpg

 

Rzutem na taśmę jeszcze w marcu zgodnie z deklaracją wpadło kolejne cudo VFiz :D

IMG_20170328_211549.md.jpg

Co prawda foto na innych "zegarkach", ale funkcjonalność większa już jest.

Zegary dostałem do testowania nowego layout licznika a'la RS. (nie było adaptacji VIN :wink: dlatego "czerwono jest" )

Jak czas pozwoli to pojawią się wkrótce nowsze fotki bo już sezon zimowy zakończony i setup lato wpada na samochód.

Po świętach Wielkanocnych, ale pewnie przed dniem dziecka pojawi się coś nowego :banan:

Edytowane przez mariusz-jagi

Opublikowano

brawo Ty :-)

Opublikowano
  • Autor

Konfiguracja na lato aktywowana :)

Coś tam umyte i filmik z VFiz'em na pokładzie:

IMG_20170402_175356.md.jpg
IMG_20170402_175303.md.jpg
IMG_20170402_175320.md.jpg
IMG_20170402_175344f65e5.md.jpg
IMG_20170402_175420.md.jpg
IMG_20170402_175335.md.jpg
IMG_20170402_175329.md.jpg
IMG_20170402_175428.md.jpg
IMG_20170402_175407.md.jpg
IMG_20170402_175442.md.jpg

Start - Vfiz (dwa konfigurowalne parametry) w miejscu pól zajmowanych przez RDS

Start VFiz z włączonym spersonalizowanym ekranem na ekranie Fis :D

 

Zawartość dodana 8 minutes later
22 minuty temu, pawelosinski83 napisał:

brawo Ty :-)

Dzięki, na ten rok lista modów raczej już zamknięta, a raczej budżet został wykorzystany i teraz tylko czekać na realizację planów :P

Opublikowano

Ależ się sunia prezentuje... :good:

Masz zakodowane automatyczne zamykanie centralnego zamka po przekroczeniu 15km/h?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za dobre słowo.

Tak aktywna jest ta funkcja, dlatego zamyka się bestia na teście zegarów ;-), chce napisać do Mario by zmienił sekwencję i dał ostatnią 0 km/h, może wtedy się będzie otwierał od razu po zakończonym "powitaniu".

Edytowane przez mariusz-jagi

Opublikowano
13 minut temu, mariusz-jagi napisał:

Dzięki za dobre słowo.

Tak aktywna jest ta funkcja, dlatego zamyka się bestia na teście zegarów ;-), chce napisać do Mario by zmienił sekwencję i dał ostatnią 0 km/h, może wtedy się będzie otwierał od razu po zakończonym "powitaniu".

No właśnie... u mnie to samo... dlategoż to wyłączyłem test zegarów póki co i cieszę się samym logo :-D
0 km/h chyba nic nie da, bo auto otwiera się po wyjęciu kluczyka ze stacyjki, a nie po zatrzymaniu... trzeba by to jakoś inaczej "obejść"...
Myślałem o odłączaniu CAN'a od komfortu na czas testu zegarów, żeby "nie zobaczył" prędkości.
jak coś by się udało zrobić w tej sprawie - daj znać :-)

Opublikowano
  • Autor

... o tym nie pomyślałem. Napiszę do Mario i zobaczymy co da się zrobić ;)

Opublikowano

jesli bedziecie wiedziec jak obejsc test zegarow w vfiz i zamykanie to dajcie znac :) ten sam problem u mnie rozwiazany dezaktywacja testu zegarow :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś zapodałem dodatek do oleju silnikowego Archoil AR 9100.
http://zmienolej.pl/pl/dodatki-do-oleju/3602-dodatek-do-oleju-archoil-ar-9100-200ml
Silnik pracuje zauważalnie ciszej.
Zużycie paliwa na postoju spadło z 2,0-2,1 do wartości 1,7-1,8 l/h
Zawsze w swoich samochodach używałem różnych dodatków do oleju silnikowego znanych producentów, ale ten specyfik zastosowałem pierwszy raz [emoji16]
Pojeżdżę trochę i opiszę moje subiektywne odczucie.

Spokojnych Świąt życzę spędzonych w gronie najbliższych.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki za dobre słowo.
Co do preparatu Archoil to polecam użytkownikom, którzy chcą maksymalnie wyciszyć silnik i minimalnie obniżyć temperaturę pracy obciążonego silnika (np. ostrzejsza jazda).
Osobiście zastosowałem preparat do oleju silnikowego i płynu do wspomagania.
Spostrzeżenia mam następujące:
A) dodanie do oleju silnikowego:
- cichsza praca (ogólnie obniżony słyszalny szum pracy)
- niższa o kilka stopni temperatura oleju silnikowego w porównania do podobnych warunków jazdy i atmosferycznych sprzed zastosowania specyfiku. Na moim przykładzie średnia jazda i korek w stolicy to wypada odpowiednio przed zastosowaniem 105-110 stopni Celsjusza, a po aplikacji 98—106 stopni Celsjusza. Temp odczytywana z Vfiz.
B) dodanie do płynu do wspomagania:
- natychmiastowe wyciszenie praktycznie do zera pompy wspomagania i szumu płynu - nie miałem uszkodzonej pompy :-)
- znacznie zmniejszenie siły potrzebnej do manerwowania na parkingu. Układ pracuje jeszcze wydajniej przy obciążeniu. Mam servotronic, więc przy wyższych prędkościach nadal jest układ "cięższy".

Takie mam subiektywne spostrzeżenia z użytkowania po zastosowaniu preparatu Archoil.
Dodam, że znajomy w tym czasie również zostosował w swoim 2,5 TDI ten specyfik i ma również podobne spostrzeżenia o bardziej "miękkiej i cichszej" pracy silnika.

Można też preparat zastosować do skrzyni biegów czy dyfra, wszędzie tam, gdzie zależy nam na ograniczeniu tarcia.
Ogólnie polecam spróbować, płyn nie pozostaje w silniku po wymianie oleju silnikowego i nie będzie po nim śladu, że jeśli ktoś nie będzie go chciał dłużej używać.



Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Piękna szt. Modyfikacje ze smakiem. Sam na dniach spróbuje Archoil, ciekaw jestem efektu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

To chyba trzeba zamówić skoro jest poprawa ;)

Kiedy montaż hebli?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, xpep21 napisał:

Piękna szt. Modyfikacje ze smakiem. Sam na dniach spróbuje Archoil, ciekaw jestem efektu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki za dobre słowo. Archoil u mnie ma duży PLUS :).

Godzinę temu, H4mm3R napisał:

To chyba trzeba zamówić skoro jest poprawa ;)

Moim zdaniem warto spróbować, krzywdy się nie wyrządzi ;-)

Godzinę temu, H4mm3R napisał:

Kiedy montaż hebli?

Dopiero po 20 czerwca prawdopodobnie będę możliwość wziąć wolne w pracy i coś podziałam, bo komplet już gotowy :banan:

Sam czekam z niecierpliwością na ten modzik :wink:

Opublikowano

Jeżeli to nie tajemnica co za heble wpadają. Ja chciałem od RSa 370 włożyć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Będzie montaż poprzedniego setupu od H4mm3r :-D
Przód ttrs 370
Tył 330

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.