Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Próba kradzieży - nieudana jak z MINI AC w PZU ? !!


Rekomendowane odpowiedzi

A tak z ciekawości ile dałeś za to mini AC i z jakiej wartości auta ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech mnie...

Też mam Mini Casco - sądziłem że wypłacają pieniądze za naprawe po włamaniu, w sumie to po to ubezpieczyłem auto (nie dopuszczam myśli że mi ukradną cały samochód, ale że się włamią i narozrabiają to bardziej prawdopodobne).

Audi A4 2000r. B5 1.8T - wartość ubezp. 24000zł - koszt 320zł/rok , woj.zachpom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam napisze tylko tyle ze te warunki co macie w zamieszczonym linku na 1 stronie są z 2004 roku i są nie aktualne. Wyszły nowe warunki od 7 stycznia 2008 roku gdzie zmieniono formułkę "ubezpieczeniem są objęte szkody powstałe w pojezdzie bądżź jego wyposażeniu .... bez magicznego słowa :szkody całkowite" i zmiana punktu 7.1 :ubezpieczniem nie są objęte szkody ktorych watrość nie przekracza 500zł "....

Więc kolego jeżli podpisywałeś umowe na minicasco po 7 stycznia 2008 roku to dostaniesz kasę.

Dziwie sie ze na stronach internetowych PZU ma stare warunki umów. Pod tym linkiem są nowe warunki w PDFie.

http://www.pzu.pl/?nodeid=produkt_pzu_sa&group_id=40&category_id=29809&prod_id=1711

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wykupić same minicasco i nie ma to nic wspólnego z OC, ja tak mam :) a OC mam w PZmocie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Panowie, warunki w PZU na mini casco sa zmienione i ogolnie jedyne czego to ubezpieczenie nie pokrywa to kolizji z wlasnej winy z innym pojazdem lub gdy wjedziesz w przykladowy słup :polew: szkoda musi byc wyzsza niz 500zl , musi byc na terenie RP , ubezpieczenie kosztuje grosze i sie oplaca mam samochod wyceniony na 50 000zl i place rocznie 700zl, :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakiecie OC i NW mAC wyjdzie jeszcze taniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...