Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Lambo doors - co sadzicie??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mi podobnie jak ykkowi podobają się lambo :naughty: Jak kozaczyć to na całego :kox:

Opublikowano

A mi podobnie jak ykkowi podobają się lambo :naughty: Jak kozaczyć to na całego :kox:

Zalatuje Corsami , Sejczentami i innym dziadostwem :decayed:

Opublikowano

Te podwójne wydechy :naughty:

Opublikowano

A mi podobnie jak ykkowi podobają się lambo :naughty: Jak kozaczyć to na całego :kox:

Zalatuje Corsami , Sejczentami i innym dziadostwem :decayed:

raczej... + golfik :polew:

Opublikowano

A mi podobnie jak ykkowi podobają się lambo :naughty: Jak kozaczyć to na całego :kox:

Zalatuje Corsami , Sejczentami i innym dziadostwem :decayed:

raczej... + golfik :polew:

zapomnieliście dodać calibry :polew:

Opublikowano

zapomnieliście dodać calibry :polew:

Wiedziałem , że ktoś poleci skrajnym obrzydzeniem :D

Opublikowano

Jak do tej pory nie widziałem na żywo w tych samochodach które wymieniliście lambo, może dlatego mi się podobają :wink4: Zapewne dlatego że to troszkę kosztuje i nie każdego wsiotuningowca na to stać :polew:

Opublikowano

ja tak jak raggaman wolalbym na tył "suicide doors". a co do klapy bagaznika to lepsze sa te zawiasy co otwieraja klape tak ze po otwarciu dalej jest w tym samym polozeniu(patrzac z tylu widac rejestracje) :good: tu jest strona z takimi zabawkami:

www.hromy.pl

Opublikowano

Ciekawe jak się uchyli przednie drzwi w górę tylko troche i wtedy otwoży tylne na całe :naughty: no chyba że tylne też ala Lambo :naughty:

Opublikowano

klape tak ze po otwarciu dalej jest w tym samym polozeniu

" Flip flop trunk " :naughty::good:

Opublikowano

Ciekawe jak się uchyli przednie drzwi w górę tylko troche i wtedy otwoży tylne na całe :naughty: no chyba że tylne też ala Lambo :naughty:

Jak już robić to wszystkie na lambo :naughty:

Opublikowano

Buraczarstwo. tak zj***c szlachetne auto. i ta muzyka w podkladzie...

Opublikowano

Buraczarstwo. tak zj***c szlachetne auto. i ta muzyka w podkladzie...

Nie jest źle, widziałem gorsze przypadki :tongue4: Jakiś czas temu był temat z tym autem na forum i wiele osób się nim zachwycało. Nawet byli chętni żeby go odkupić :wink4:

Opublikowano

Nieee no wypas na maxa, hahahaha...

szczególnie te wydechy i kółeczka ze spinerami; w Stanach to wieś a do nas Tjunerzy się za to biorą....

A o drzwiach to już nie wspomnę... W coupecie to moze ładnie wygląda ale nie do cholerci w co by nie patrzeć rodzinnym sedanie :kox:

Opublikowano

f*ck ... ale kibel :thumbdown:

Opublikowano

porashka :sick3:

A kiedyś niektórzy ludzie je chwalili na forum. Tu macie linka dla przypomnienia:

http://www.a4-klub.pl/smf/jak_wam_sie_podoba_ta_stylizacja-t1039.0.html

Ktoś może chwalić, ja nie chwaliłem i mi się nie podoba i nigdy nie podobało takie robienie autka :no:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 08:29_________________________________________________Może jeszcze zaczniecie UFO z Wolsztyna zachwalać :polew:
Opublikowano

porashka :sick3:

A kiedyś niektórzy ludzie je chwalili na forum. Tu macie linka dla przypomnienia:

http://www.a4-klub.pl/smf/jak_wam_sie_podoba_ta_stylizacja-t1039.0.html

Ktoś może chwalić, ja nie chwaliłem i mi się nie podoba i nigdy nie podobało takie robienie autka :no:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 08:29_________________________________________________Może jeszcze zaczniecie UFO z Wolsztyna zachwalać :polew:

Trendy i postrzeganie niektórych rzeczy też się zmieniają. Jeśli coś się komuś kiedyś podobało to nie znaczy że teraz też musi :tongue4:

Opublikowano

ooo tototo powinni montowac seryjnie w A4kach... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.