Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2.0TDI srebrny avant


Harry Zott

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Jestem już od pewnego czasu na forum ale nigdy nie nie było okazji aby napisać coś o moim nabytku..

Audi a4 b7 2.0Tdi BPW powoli je dopieszczam trafiła się z dużym przebiegiem bo aktualnie jest nakręcone 300tys ale nie miała bogatej historii wypadkowej i trafiła się w miarę przystępnej cenie stąd zdecydowałem się na zakup choć nie byłem zainteresowany b7 bardziej upieralem się przy passacie b6 po jeździe próbnej audi nie miałem wątpliwości na jaka marke postawić i pozniej poszukiwania opierały się tylko na Audi i w końcu się trafiła. Póki co wrzucone jest aktualnie w silnik około 5tys zł wymiana rozrządu, regeneracja turbosprężarki, wymiana wadliwej pompy oleju długo by tu opisywać.... ;)

Nie będę rozpisywał się o wyposażeniu bo chyba jest w miarę bogatej wersji prócz skór xenonow..

Plany:

-sprężyny eibach pro kit

-większe koła

-Rns-E

-grill na czarny mat

-wymiana foteli

-zewnętrzny pakiet sline

Jak ktoś ma jakieś pomysły proszę pisać śmiało co mógłbym poprawić/zmienić

Pakiet zima:

1c4b2a4fabb1afc6gen.jpg342c75a72c5fc59agen.jpg5cbba02d423aeeacgen.jpg6f12a22d1e1631f0gen.jpg117dd5adc14d0f6agen.jpg

Postaram się w międzyczasie uzupełnić galerię

Czarny grill malowane plastdip-em z Motipa

1b40a6597347d21cgen.jpg

Mały up

b79cfe94cd9ecff41e868215f0ddf3f1.jpg

Edytowane przez Harry Zott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam na jednym foto to raczej BNS, a nie RNS :) wstaw aktualne zdjęcia ciekawie się zapowiada - ładna seria :thumbup1:

Powodzenia z tymi planami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bystre oko już jest Rns-E:) Wstawię w weekend. Koledzy ktoś ma może jakieś doświadczenie z odpinaniem haka po kilku dobrych latach? Niestety najprawdopodobniej się zapiekł i nie można go odpiac..

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma może jakieś doświadczenie z odpinaniem haka po kilku dobrych latach? Niestety najprawdopodobniej się zapiekł i nie można go odpiac..

stukaj młotkiem w główkę haka do skutku aż wypadnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały up
f6c715580fbcada24d202423e5519e0a.jpg

Panowie mam do kupienia Felgi 18 wzór rs6 jak myślicie zostawić obecne czy zmienić na 18? Obecnie są to Bbs-y 17 cali. Zdjęcie jest jeszcze na standardowych sprężynach na dniach wejdzie eibach pro kit -30..

Edytowane przez Harry Zott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniaj :decayed: Te BBSy czarne do srebrnego auta moim zdaniem nie pasują. Wygląda trochę jak na stalówkach z daleka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A te Rs-y pryskać na czarno?

daj spokój jak już to w grafit. Też byłem zgrzany na czarne po m-c stwierdziłem, że jednak to nie to - srebrna przy każdej aurze świetnie wygląda, zaś czarna tylko w słońcu i to jeszcze jak jest w połysku

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem dylemat z czarnymi felami, ale chłopaki w temacie moim odwiedli mnie od tego :decayed: Zarzuć nawet grafit ale nie czerń :) Oczywiście to kwestia gustu. 17" to minimum, po pewnym czasie będziesz czuć niedosyt i będziesz szukać 18" :kox::naughty:

Wsadziłeś już springi? Pokaż więcej fotek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę zdjęcia ale nie miałem póki co okazji.. Jeżeli chodzi o samochód to sporo zmian.. Poza prokitem, zrobiony został generalny remont silnika wszystkie panewki pierścienie rozrząd zregenerowane turbo. Przy okazji zrobiony został program +165 wrzucę kreski później, wycięty dpf zaślepiony egr po tym nie jest to ten sam samochód stał się o wiele bardziej elastyczny. :)


Wysyłam obiecane zdjęcia. :)

7bc86fc0a1f90df25471c57eafde327f.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2017 o 10:38, Harry Zott napisał:

Wrzucę zdjęcia ale nie miałem póki co okazji.. Jeżeli chodzi o samochód to sporo zmian.. Poza prokitem, zrobiony został generalny remont silnika wszystkie panewki pierścienie rozrząd zregenerowane turbo. Przy okazji zrobiony został program +165 wrzucę kreski później, wycięty dpf zaślepiony egr po tym nie jest to ten sam samochód stał się o wiele bardziej elastyczny. :)


Wysyłam obiecane zdjęcia. :)

7bc86fc0a1f90df25471c57eafde327f.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

sluchaj kumpli i bierz 18:) 225/40 i będzie najs. uważaj bo na 1ba z eibachem auto potrafi "żabkowac" pomyśl nad amorkiem z krótkim skokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały up, zagościła u mnie S4, nie mam póki co więcej fotek więc nie będę tworzył nowego tematu ;)

20200130_161452.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...