Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana licznika -miga immo


Bartollo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pytanko czy pastylki immo w a6 c5 02r da się przekodować do nowego licznika (immo off w sterowniku). Wydobyłem pin z tego nowego licznika i próbowałem zakodować klucze, przez chwile kontrolka świeci program wywala ze kodowanie zakończone i po chwili zaczyna znów migać. A przyznam ze denerwuje mnie ta kontrolka. Kupic nowe czyste pastylki i wtedy spróbować ?

Edytowane przez Bartollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to zrobić jak masz off, będzie się gryzło trzeba było zrobić na ori i by nie migała kontrolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trzeba było zaadoptować licznik do auta i kluczyki by się dodały teraz tak jakby próbujesz dodać kluczyki do innego auta/immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam wszystkich mam pytanko czy pastylki immo w a6 c5 02r da się przekodować do nowego licznika (immo off w sterowniku).

Da się, ale nie we wszystkich sytuacjach. Zależy co tam już modziłeś z tym licznikiem.

Na immo off w ECU też można to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immo w sterowniku juz wyłączył ktos wczesniej. Na starym liczniku kontrolka immo gaśnie pomimo ze immo off. Czyli włączyć immo w ecu i wtedy dokodować klucze do licznika? Tylko pytanie po co ktoś wyłączył immo w ecu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak immo na on i dopisanie reszty,ludzie czasami tak robią jak nie mają pojęcia jak dopisać resztę

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz immo3 już , na stronie rosstech jest ładnie wszystko opisane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po weekendzie cos pomysle w tym temacie :) poszperałem na rosstech tak jak kolega wyżej radził i doszedłem do wniosku ze najpierw immo on później dopisanie licznika do auta i na koniec dopisanie kluczy :) tyle w teorii zobaczymy co wyjdzie w praktyce :D

Edit:

Mialem chwile czasu to się tym zająłem,wszystko poszło elegancko pin w liczniku zmieniony licznik dopisany ,immo ON,klucze przyuczone immo gaśnie :) ale mam pytanko czy to normalne ze podczas polaczenia z licznikiem mam dwa nr vin ? Dzieki wszystkim za podjęcie tematu i dobre rady :) Piwerko wam się należy :) jeszcze jedno pytanko czemu czytajac eeprom z nowego licznika ladnie pokazuje pin i przebieg wsad ładny a gdy robię odczyt ze starego pokazuje pin immo 5 cyfrowy (na poczatku jest 1 nie 0)wzialem pin z ecu a dodatkowo przebieg 88800 a nie tyle co jest na liczniku (228tys oryginalnego nie kręconego przebiegu :D ) a sam wsad jest pokrzaczony.

Edytowane przez Bartollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie idzie to wymazac , jakoś mi to nie przeszkadzało do tej pory - sprawdzę i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...