Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Kompletny wydech 2.5TDI quattro do 1.9TDI + jakie koncowki pod S4 ?


maciejski

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie to jest mega paradoks, listwa z A4 nie pasuje do S4 i odwrotnie mimo, ze zderzaki sa PRAWIE identyczne, prawie, bo w zderzaku S4 nie ma tak wielu uchwytow do listwy jak jest w A4 ;) Listwa do zderzaka S4 w ASO kosztuje okolo 340zl (info od Audi Gajos w Elblagu), jest jeszcze opcja obciecia w listwie od A4 nadmiarowych mocowan i przyklejenie ale nie wiem czy to dobry pomysl :)

to bardzo dobry pomysl :good:

nie daj bandytom zarobic bo to paradoks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam.. tez zamowilem te koncowki 76 mm.. i wydaja mi sie za male... mysle,ze ponad 80 by robilo,a te to jakies za delikatne do B6.. ale zobaczymy, dzis powinienem miec je zamontowane, wiec jutro moze wstawie foty jak to wyglada u mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mierzylem koncowki w A8 4.2 benzynie i ogolnie to tam sa tez w okolicach 76mm, wiec ponad 80mm do B6 to chyba lekka przesada

to nie co porownywac a8 do a4 bo to dwa rozne samochody ktore maja inne tyly inne zderzaki i koncowki inaczej sie komponuja z cala reszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zderzaki maja podobne (bynajmniej ten S4 zderzak jest bardzo podobny do tego A8 co ogladalem), koncowki tez sciete, wydaje mi sie, ze w A8 powinny byc wieksze, poza tym np. Cuber chyba zamontowal 70mm i bylo fajnie, ja zdecydowalem sie na 76mm bo chcialem zobaczyc czy nie bedzie lepiej :) ale jak juz ktos przedobrzy ze srednica to bedzie lipa to otwory beda wypelnione koncowkami = klops

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie , Ja u siebie miałem 70 mm scięte :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...