Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

APU Turbo słabo ciągnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio miałem zmieniony silnik (APU na APU). Turbo zostało stare. Przed przekładką auto szło jak burza. Turbina wstawała przy ok 2000 RPM (może ciut wcześniej) i czuć było jej działanie. Po przekładce niby wszystko ok. Ale samochód nie ma takiego przyśpieszenia i tego efektu wbijania w fotel. Na 5 biegu już słabo przyśpiesza.

Dziś pierwszy raz robiłem logi dynamiczne, oto one:

003 + 115: http://vaglog.pl/log_274664.html

002+033: http://vaglog.pl/log_274662.html

Widzicie coś, co jest nie tak? Zrobić inne logi?

Opublikowano

Zrob jeszcze 118 i 020 ale szczerze mowiac to... przeplyw ok, cisnienie turbo ok tyle ze faktycznie dopiero przy 2600rpm dobilo do zadanego

Edytowane przez Unf

Opublikowano

Dziura w przewodzie cisnieniowym turbo?

Edytowane przez kajmanovsky

Opublikowano

Mam też APU i moje logi różnią się jeszcze tym, że mam wyższy LOAD u siebie, ale powiem ci, że porównując mniej więcej czasy jakie masz w osiąganych prędkościach to nie masz jakichs wielkich różnic. Pewnie po prostu przez to turbo uciekł ci moment i nie czujesz tego rwania.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jutro postaram się o logi 118 i 020.

Co do dziury w przewodzie to nie było by tak, że ciśnienie w ogóle by nie dochodziło do żądanego?

Zakładając, że przewód jest OK, co powinienem sprawdzić następnie? DV?

Co oznacza wartość LOAD? Przepraszam za może głupie pytania, wolę się spytać kogoś kto w tym siedzi dłużej ode mnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Długo to zeszło, ale mam nowe logi, wszystkie o które prosiliście;

DYNAMICZNE:

Grupa 020, 118: http://vaglog.pl/log_279128.html

Grupa 002, 033: http://vaglog.pl/log_279129.html

Grupa 003, 115: http://vaglog.pl/log_279130.html

W tzw. międzyczasie zmieniłem filtr powietrza i wężyk od gruszki do N75.

Opublikowano

I caly czas twierdzisz, ze z autem jest cos nie tak? Bo logi wygladaja zdrowo imo

Opublikowano
  • Autor

Ciężko powiedzieć, może po prostu przyjechałem się mocniejszymi samochodami, może przyzwyczaiłem się. Logi wyglądają zdrowo to chyba dobrze.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ostatnio miałem zmieniony silnik (APU na APU). Turbo zostało stare. Przed przekładką auto szło jak burza. Turbina wstawała przy ok 2000 RPM (może ciut wcześniej) i czuć było jej działanie. Po przekładce niby wszystko ok. Ale samochód nie ma takiego przyśpieszenia i tego efektu wbijania w fotel. Na 5 biegu już słabo przyśpiesza.

Dziś pierwszy raz robiłem logi dynamiczne, oto one:

003 + 115: http://vaglog.pl/log_274664.html

002+033: http://vaglog.pl/log_274662.html

Widzicie coś, co jest nie tak? Zrobić inne logi?

Szukaj dziury w dolocie bo wstaje za późno .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.