Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór sprzęgła


Kalileusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

mam dylemat chce wymienić sprzęgło bo moje powoli już umiera (piszczy nieraz przy ruszaniu jak za wolno puszcze sprzęgło i jest problem cofać na wstecznym pod górkę) i tu moje pytanie do was:

czy założyć zestaw z AWX czyli kompletne sprzęgło i docisk ale nie wiem co z dwumasą czy też zakupić od AWX (może wytrzymalsze będzie) czy włożyć serie j bo nie orientuje sie w tej kwestii. Albo może lepiej zakupić zestaw dedykowany do BEX niby więcej koni powinno być to mocniejsze.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co tam chcesz robić pod maską, jak seria i jeździsz normalnie, to ładuj serie. Jak lubisz dać ogień to weź od diesla a jak mocno upalasz i chcesz zrobić 300+ to zamach z audi 80, tarcza z 2.5 TDI obita kevlarem i docisk z transportera 2.8

Edytowane przez Mateuszek1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co tam chcesz robić pod maską, jak seria i jeździsz normalnie, to ładuj serie. Jak lubisz dać ogień to weź od diesla a jak mocno upalasz i chcesz zrobić 300+ to zamach z audi 80, tarcza z 2.5 TDI obita kevlarem i docisk z transportera 2.8

Chce zrobić pod maską coś w granicach 230 km i tyle na ośkę myślę w zupełności na co dzień starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a powiedz co z tą nieszczęsną dwumasą pakować też od diesla czy zakupić ori i zrobić takiego miksa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wywalił to w piz*u, kup jednomas od audi 80 2.0. ( musi być od silnika wzdłużnego) i bedzie śmigać aż miło.


Zamach kupisz za 40-80 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...