Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9tdi AFN ćwierkanie rolki napinacza?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokładnie. U mnie mam nowe sprzęgiełko, nowy napinacz, nowy pasek i nic nie drga.

Opublikowano

Dokładnie. U mnie mam nowe sprzęgiełko, nowy napinacz, nowy pasek i nic nie drga.

I tak ma być. A kolega opowiadający takie głupoty, niech się lepiej nie udziela jak ma pierdzielić takie głupoty.

Opublikowano

Eee co to k**wa wgl za śmieci pier**licie? Jakie drganie napinacza? Jak napinacz drga to szykujcie się niedługo na wymianę wszystkiego co go napędza. Po to jest sprzęgło na alternatorze by napinacz nie drgal. Jest to nieporzadany efekt. Jak czytam te bzdury ze napinacz ma chodzic czy drgac to mi sie noz w kieszeni otwiera.

Kolego ogarnij się z tymi tekstami. U mnie też jest nowy napinacz i sprzęgło i delikatnie napinacz pracuje zwłaszcza na wolnych obrotach. Jeżeli on ma nie pracować to czemu nie jest na sztywno?

Opublikowano

Eee co to k**wa wgl za śmieci pier**licie? Jakie drganie napinacza? Jak napinacz drga to szykujcie się niedługo na wymianę wszystkiego co go napędza. Po to jest sprzęgło na alternatorze by napinacz nie drgal. Jest to nieporzadany efekt. Jak czytam te bzdury ze napinacz ma chodzic czy drgac to mi sie noz w kieszeni otwiera.

Kolego ogarnij się z tymi tekstami. U mnie też jest nowy napinacz i sprzęgło i delikatnie napinacz pracuje zwłaszcza na wolnych obrotach. Jeżeli on ma nie pracować to czemu nie jest na sztywno?

Hahahha. Następny znawca. Eh. Po prostu napinacz rozwiązany jest na zasadzie że sam się napina. Mówi ci to coś? Dlaczego w afn'nie napinacz paska od sprężarki klimatyzacji jest na rolce i trzeba ręcznie napinać? A dlaczego w AVF napinacz od sprężarki klimatyzacji jest rozwiązany na sprężynie? Że sam się napina? Nie myl - ręczne napinanie, a za pomocą sprężyny.

U mnie nie drga napinacz, stoi jak wryty. I uważam że tak ma być.

Edytowane przez karaluch8

Opublikowano

Eee co to k**wa wgl za śmieci pier**licie? Jakie drganie napinacza? Jak napinacz drga to szykujcie się niedługo na wymianę wszystkiego co go napędza. Po to jest sprzęgło na alternatorze by napinacz nie drgal. Jest to nieporzadany efekt. Jak czytam te bzdury ze napinacz ma chodzic czy drgac to mi sie noz w kieszeni otwiera.

Kolego ogarnij się z tymi tekstami. U mnie też jest nowy napinacz i sprzęgło i delikatnie napinacz pracuje zwłaszcza na wolnych obrotach. Jeżeli on ma nie pracować to czemu nie jest na sztywno?

Hahahha. Następny znawca. Eh. Po prostu napinacz rozwiązany jest na zasadzie że sam się napina. Mówi ci to coś? Dlaczego w afn'nie napinacz paska od sprężarki klimatyzacji jest na rolce i trzeba ręcznie napinać? A dlaczego w AVF napinacz od sprężarki klimatyzacji jest rozwiązany na sprężynie? Że sam się napina? Nie myl - ręczne napinanie, a za pomocą sprężyny.

U mnie nie drga napinacz, stoi jak wryty. I uważam że tak ma być.

A co ty kolego jesteś alfa i omega i uważasz się za fachowca a każdy kto ma inne zdanie niż ty jest w błędzie. Nie ma sensu z tobą dyskutować bo stajesz dęba jak ten twój napinacz.

Opublikowano

Eee co to k**wa wgl za śmieci pier**licie? Jakie drganie napinacza? Jak napinacz drga to szykujcie się niedługo na wymianę wszystkiego co go napędza. Po to jest sprzęgło na alternatorze by napinacz nie drgal. Jest to nieporzadany efekt. Jak czytam te bzdury ze napinacz ma chodzic czy drgac to mi sie noz w kieszeni otwiera.

Kolego ogarnij się z tymi tekstami. U mnie też jest nowy napinacz i sprzęgło i delikatnie napinacz pracuje zwłaszcza na wolnych obrotach. Jeżeli on ma nie pracować to czemu nie jest na sztywno?

Hahahha. Następny znawca. Eh. Po prostu napinacz rozwiązany jest na zasadzie że sam się napina. Mówi ci to coś? Dlaczego w afn'nie napinacz paska od sprężarki klimatyzacji jest na rolce i trzeba ręcznie napinać? A dlaczego w AVF napinacz od sprężarki klimatyzacji jest rozwiązany na sprężynie? Że sam się napina? Nie myl - ręczne napinanie, a za pomocą sprężyny.

U mnie nie drga napinacz, stoi jak wryty. I uważam że tak ma być.

A co ty kolego jesteś alfa i omega i uważasz się za fachowca a każdy kto ma inne zdanie niż ty jest w błędzie. Nie ma sensu z tobą dyskutować bo stajesz dęba jak ten twój napinacz.

Pozdrawiam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.