Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skromne car audio


fenri95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dość skromne audio głośniki przednie 16.5cm oraz sub 150w Rms wszystko zasilane wzmacniaczem wiem że Sub nie jest mocny ale coś słabo czuć bass. Te głośniki na tylniej półce mam całkowicie wyłączone. Warto je wyjąć żeby więcej bassu przedostało się do środka czy je wykorzystać i podpiąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie wyciągnąłem i powiem szczerze że zbyt dużej różnicy nie ma ale zawsze na +

Masz "otwierana" kanapę tylną? czy blacha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam otwieraną usunąłem te głośniki i powiem że jest duża różnica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo koledzy to wszystko zależy od subwoofera. Jeśli jest z bassreflexem lub szczelinowy to wyjęcie głośników jaknajbardziej może dać lepszy efekt. Natomiast jeśli jest to subwoofer zamknięty wyjmowanie głośników nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa:-) dobre:-))A tak na marginesie to czemu z closed nie ma sensu????

Mam closed i miałem głośniki w półce i wyjąłem je i jakoś widzę różnice .Oczywiście wszystko zależy od tego jaki mamy sprzęt i czego od audio oczekujemy .Sprostaję.Jeśli mamy sub plus wzmak do typowej"młocki" to fakt czy mamy głośniki w półce czy ich nie nie ma ,to znaczenia nie ma, bo czy bas słyszymy w bagaju czy w kabinie czy na zewnątrz nie ma znaczenia ,a jeśli mamy dobrze zrobiony przód i chcemy uzupełnić dolne pasmo to wszystko ma znaczenie i to przy każdym rodzaju suba.Inaczej nie ma mowy o dobrej scenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...