Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pompowtryski - gwarancja po regeneracji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

Od około 2 tygodni walczę z serwisem z Zakrzewa koło Radomia który regenerował mi pompowtryski. Silnik 1.9 TDI 115 ps quattro.
Auto ma problem z paliwem powyżej 3 tys, ponieważ przestaje przyspieszać, nie dymi przy butowaniu.
Otóż oddałem im pompki do regeneracji zostawiając informację że chce żeby było wszystko zrobione na 100% niezależnie od kosztów, ale jeżeli będą powyżej 1,5 tys proszę o telefon.
Po 2 dniach oddali pompowtryski powiedzieli że wszystko jest ustawione idealnie i powinno być jak po wyjeździe z fabryki. "JEŻELI COŚ BĘDZIE NIE TAK PROSZĘ PRZYJECHAĆ".
Oczywiście zakupiłem nową uszczelkę po pokrywę + nowe śruby do pompek + zestaw oringów.
Po założeniu i przejechaniu autem okazało się że nic się nie zmieniło. Auto dalej nie przyspiesza powyżej 3 tys nie kopci mimo braku kata.
Pojechałem na pomiar i na serii wyszło 105 koni.
Pojechałem oczywiście na reklamacje tego co zrobili, wytlumaczyłem kulturalnie co i jak, Pan wsiadł ze mną, przejechał się stwierdził "DLA MNIE AUTO JEŹDZI, TERAZ NIE MA OSOBY KTÓRA TO ROBIŁA BO JEST NA URLOPIE I PROSZĘ PRZYJECHAĆ 5".
Czy ktoś podpowie mi jak mogę domagać się zwrotu kasy za usługę lub naprawy na ich koszt tego co zrobili??
Zapłaciłem tylko za uszczelke, sruby i zestaw oringów i pieniądze wywalone w błoto, nie wspomnę o koszcie regeneracji o którym nawet nie raczyli mnie poinformować. Wyszło 1000 zł jeżeli bym z góry wiedział od razu zapaliła by mi się lampa że coś tanio i prosiłbym o ponowne sprawdzenie.

Opublikowano

zostawiając informację że chce żeby było wszystko zrobione na 100% niezależnie od kosztów, ale jeżeli będą powyżej 1,5 tys proszę o telefon.

nie wspomnę o koszcie regeneracji o którym nawet nie raczyli mnie poinformować. Wyszło 1000 zł jeżeli bym z góry wiedział od razu zapaliła by mi się lampa że coś tanio i prosiłbym o ponowne sprawdzenie.

1500 za drogo a 1000 zł za mało ???

Po co mieli dzwonić jak nie przekroczyli twoich założonych 1500 ???

Opublikowano
  • Autor

Nie powiedziałem że 1,5 tys za drogo tylko że proszę o kontakt. Bo zazwyczaj jak zlecasz wycene i naprawe to zakład sie kontaktuje co i jak.

Opublikowano

Jesteś pewny że pompki na pewno są uszkodzone? Może to nie jest ich wina. Wrzuć porządnie zrobione logi, to na prawdę dużo pomoże.

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście dzisiaj zrobie logi i wrzuce tutaj. 2 osoby już sprawdzały auto i stwierdziły to samo.

Opublikowano

Z oddaniem kasy to nie jest tak hop siup, ja się nauczyłem raz na zawsze, jeżeli coś kupuję ( mowa o większej kasie niż zwykłe zakupy w groszku ) np. auto to zawsze nagrywam rozmowę od początku do końca, bez dowodów nic nie zdziałasz..

A jeżeli masz paragon to kierownik tego serwisu może przyjąć reklamację ale w cale nie musi, to jest tylko i wyłącznie jego dobra wola, ale co za tym idzie, Ty masz odrobioną następna lekcję jeżeli chodzi o naprawy a temu serwisowi możesz w banalny sposób obsmarować d*p*..

Ty się nauczysz, żeby zawsze przemyśleć a ludzie, którzy będą chcieli oddać auto do tego serwisu głęboko się będą zastanawiać.

Postraszyć zawsze można, jeżeli nie podziała to w tych czasach tylko adwokat i nieszczęsny Sąd a co najważniejsze dowody..

Opublikowano

To że nie ma mocy nie znaczy ze pompki. Dawaj logi.

Edytowane przez .Pablo.

Opublikowano
  • Autor

Wrzucam Logi:

Statyczne:
000 http://vaglog.pl/log_276188.html
001 http://vaglog.pl/log_276187.html
003 http://vaglog.pl/log_276186.html
004 http://vaglog.pl/log_276191.html
007 http://vaglog.pl/log_276193.html
013 http://vaglog.pl/log_276189.html
018 http://vaglog.pl/log_276190.html
023 http://vaglog.pl/log_276192.html

Statyczne basic settings
000 http://vaglog.pl/log_276197.html
003 http://vaglog.pl/log_276196.html
004 http://vaglog.pl/log_276195.html
011 http://vaglog.pl/log_276194.html

Dynamiczne
000 http://vaglog.pl/log_276199.html
001 http://vaglog.pl/log_276198.html
003 http://vaglog.pl/log_276201.html
004 http://vaglog.pl/log_276200.html
008 http://vaglog.pl/log_276202.html
010 http://vaglog.pl/log_276203.html
011 http://vaglog.pl/log_276204.html
013 http://vaglog.pl/log_276205.html
018 http://vaglog.pl/log_276206.html
023 http://vaglog.pl/log_276207.html

Ktoś coś pomoże??



Z oddaniem kasy to nie jest tak hop siup, ja się nauczyłem raz na zawsze, jeżeli coś kupuję ( mowa o większej kasie niż zwykłe zakupy w groszku ) np. auto to zawsze nagrywam rozmowę od początku do końca, bez dowodów nic nie zdziałasz..

A jeżeli masz paragon to kierownik tego serwisu może przyjąć reklamację ale w cale nie musi, to jest tylko i wyłącznie jego dobra wola, ale co za tym idzie, Ty masz odrobioną następna lekcję jeżeli chodzi o naprawy a temu serwisowi możesz w banalny sposób obsmarować d*p*..
Ty się nauczysz, żeby zawsze przemyśleć a ludzie, którzy będą chcieli oddać auto do tego serwisu głęboko się będą zastanawiać.

Postraszyć zawsze można, jeżeli nie podziała to w tych czasach tylko adwokat i nieszczęsny Sąd a co najważniejsze dowody..

No właśnie ten serwis ma taką renome że już maja gdzies opinie. Naprawiają jednoczesnie kilkanaście aut. Z tego co wiem mają pełną dokumentacje moich popowtrysków więc nie musze mieć paragonu. |
Zobaczymy co uda si zwalczyć.

Opublikowano

W takim razie powodzenia :)

Opublikowano
  • Autor

Ktoś może przeanalizowac logi?

Opublikowano

Wklej logi dodatkowo do dzialu Diagnostyka VAG tam predzej ktos Ci pomoze :)

Opublikowano
  • Autor

Wrzuciłem też do tego działu ale jakoś bez odzewu.

Opublikowano

Tam jest większe prawdopodobieństwo, że ktoś Ci odpowie, czekaj cierpliwie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.