Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podłokietnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, chcę zamontować w moim B6 podłokietnik. Myślałem o kupnie używanego, ale znalazłem na allegro takie coś :

http://allegro.pl/nowy-podlokietnik-audi-a4-b6-b7-zestaw-montazowy-i5801051307.html

Czy ktoś z forumowiczów montował podobny, czy polecacie taką podróbkę ?

Pozdrawiam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na allegro masz dużo oryginalnych używanych podłokietników w niższych cenach i w dobrej kondycji. Po co walić jakieś chińskie podróby?

Edytowane przez karol2266

Opublikowano

Na allegro masz dużo oryginalnych używanych podłokietników w niższych cenach i w dobrej kondycji. Po co walić jakieś chińskie podróby?

Nie ma szans na znalezienie w miarę dobrego oryginalnego podłokietnika za mniej niż 150 zł

Opublikowano

ja dorwałem za 270, ale stan niemal salonowy. Wszystko sprawne, jedyny brak to kabel od podświetlenia ale to można dorobić. Za 150 nie dostaniesz, bo nawet brudne i podrapane oryginały z zepsutym zamkiem kosztują więcej.

Jezeli jesteś wrażliwy na wszystkie trzaski i skrzypienia to zastanów się czy na pewno chcesz podłokietnik. Trochę skrzypi, szczególnie w okolicach zamka. Ale niektórych to delikatnie wk..a. Za to komfort jazdy...super.

Opublikowano

Jakoś do mnie nie przemawiają te dziwne zamienniki z allegro. Za każdym razem nie zależnie od auta jak widziałem taki u kogoś to wyglądał na coś dziwnego rozklekotanego.

Opublikowano

jak to zamiennik :) U mnie po przykręceniu oryginału wszystko sztywne, nic nie lata, nic się nie kiwa, idealne spasowanie z tunelem. Tak jakby auto wyszło z tym z fabryki.

Opublikowano

Nie kupuj żadnej podróby - pieniądze wyrzucone w błoto.

Edytowane przez R7 JAREK

Opublikowano

Powiem szczerze że bieda w tym temacie jeśli chodzi o Audi.. żeby podłokietnik to był jakiś rarytas, który musimy sobie dokładać bo w 30% B6 go nie ma :D

Opublikowano

Audi pod tym względem jest ... hmm dziwne, kupujesz fajną wersję s-line a tyłu korby ;-)

Opublikowano

Powiem szczerze że bieda w tym temacie jeśli chodzi o Audi.. żeby podłokietnik to był jakiś rarytas, który musimy sobie dokładać bo w 30% B6 go nie ma :D

Czyli jednak nie taki rarytas. Rarytasem byłby, gdyby 70% go nie miało. Zresztą, nie płacisz - nie masz. Proste :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy ktoś na forum robił na zamówienie zatrzask do podłokietnika.

Możecie przypomnieć kto to?

Wysłane z podryzgiwacza bulgotnicy.

Opublikowano

Koledzy ktoś na forum robił na zamówienie zatrzask do podłokietnika.

Możecie przypomnieć kto to?

Wysłane z podryzgiwacza bulgotnicy.

aluminiowe robi Snajper z Przeworska

Opublikowano

Koledzy ktoś na forum robił na zamówienie zatrzask do podłokietnika.

Możecie przypomnieć kto to?

Wysłane z podryzgiwacza bulgotnicy.

aluminiowe robi Snajper z Przeworska

Dziękuję

Wysłane z podryzgiwacza bulgotnicy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.