Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Zdejmowanie glowicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponownie

chcial bym dowiedziec sie jaka jest uczciwa cena za zdjecie glowciy w tym silniku z wymiana pierscieni zbierajacych olej.

ostatni mechanik zawolal 2,5 tys zl w takim wypadku lepiej chyba znalezc nowy motorek.

Jakie sa wasze opinie ;>

pozdrawiam :hi:

Opublikowano

a po co chcesz zdejmować głowicę do zmiany pierścieni zgarniających, zdejmiesz głowicę a do pierścieni się i tak nie dostaniesz, musisz rozebrać dół silnika a nie górę.

Opublikowano

a po co chcesz zdejmować głowicę do zmiany pierścieni zgarniających, zdejmiesz głowicę a do pierścieni się i tak nie dostaniesz, musisz rozebrać dół silnika a nie górę.

Zastanawia mnie jak od dołu potem powsuwasz tłoki z pierścieniami w cylindry :mysli: trochę ciasno i wał będzie przeszkadzał. wiadomo,że miske olejową trzeba zrzucić żeby korbowody poodkręcać ale tłoki to jednak do góry wyciągamy i od góry wkładamy.
Opublikowano

Zastanawia mnie jak od dołu potem powsuwasz tłoki z pierścieniami w cylindry :mysli: trochę ciasno i wał będzie przeszkadzał. wiadomo,że miske olejową trzeba zrzucić żeby korbowody poodkręcać ale tłoki to jednak do góry wyciągamy i od góry wkładamy.

dokladnie... trzeba rozmontowac gore i dol zeby wymienic pierscionki :cool1:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 11:27_________________________________________________a jak juz glowica bedzie odkrecona to warto ja dac to szlifierza za wyrownanie plaszczyzny i kontrole szczelnosci... :good:

ile masz nalatane??

Opublikowano

moim zdaniem za wymiane uszczelki pod glowica to tak 200- 300zla za pierscienie to tak max 400zl

Opublikowano

moim zdaniem za wymiane uszczelki pod glowica to tak 200- 300zla za pierscienie to tak max 400zl

chyba masz na mysli ceny samych czeci :cool1:

nie znam mechanika ktory sie podejmie takiej roboty za mniej niz 500zl :mysli:

Opublikowano

jak bys dodal to wyjdzie ponad 500zl :) oczywiscie bez czesci sama robocizna

Opublikowano

ja myslalem ze podajesz cene czesci a nie robote... :)

pierscienie z uszczelkami (pod glowice, kolektor ssacy i wydechowy) + plyn chlodniczy i olej z filtrami wyjdzie grubo ponad 1000... poleca sie tez skladac motor na nowym rozrzadzie wiec koszt takiej roboty robi sie ogromny...

i nadal pytanie ile wezme mechanik za taka robote... :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.