Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zdejmowanie glowicy


easyone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie

chcial bym dowiedziec sie jaka jest uczciwa cena za zdjecie glowciy w tym silniku z wymiana pierscieni zbierajacych olej.

ostatni mechanik zawolal 2,5 tys zl w takim wypadku lepiej chyba znalezc nowy motorek.

Jakie sa wasze opinie ;>

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co chcesz zdejmować głowicę do zmiany pierścieni zgarniających, zdejmiesz głowicę a do pierścieni się i tak nie dostaniesz, musisz rozebrać dół silnika a nie górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co chcesz zdejmować głowicę do zmiany pierścieni zgarniających, zdejmiesz głowicę a do pierścieni się i tak nie dostaniesz, musisz rozebrać dół silnika a nie górę.

Zastanawia mnie jak od dołu potem powsuwasz tłoki z pierścieniami w cylindry :mysli: trochę ciasno i wał będzie przeszkadzał. wiadomo,że miske olejową trzeba zrzucić żeby korbowody poodkręcać ale tłoki to jednak do góry wyciągamy i od góry wkładamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak od dołu potem powsuwasz tłoki z pierścieniami w cylindry :mysli: trochę ciasno i wał będzie przeszkadzał. wiadomo,że miske olejową trzeba zrzucić żeby korbowody poodkręcać ale tłoki to jednak do góry wyciągamy i od góry wkładamy.

dokladnie... trzeba rozmontowac gore i dol zeby wymienic pierscionki :cool1:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 11:27_________________________________________________a jak juz glowica bedzie odkrecona to warto ja dac to szlifierza za wyrownanie plaszczyzny i kontrole szczelnosci... :good:

ile masz nalatane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem za wymiane uszczelki pod glowica to tak 200- 300zla za pierscienie to tak max 400zl

chyba masz na mysli ceny samych czeci :cool1:

nie znam mechanika ktory sie podejmie takiej roboty za mniej niz 500zl :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myslalem ze podajesz cene czesci a nie robote... :)

pierscienie z uszczelkami (pod glowice, kolektor ssacy i wydechowy) + plyn chlodniczy i olej z filtrami wyjdzie grubo ponad 1000... poleca sie tez skladac motor na nowym rozrzadzie wiec koszt takiej roboty robi sie ogromny...

i nadal pytanie ile wezme mechanik za taka robote... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...