Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wibracje quattro przy ruszaniu na skręconych kołach


Mattteusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam dziwny problem który mnie zaczyna bardzo martwić ... gdy mam wpięty 1 bieg i ruszam na skręconych kołach samochod dostaje wibracji coś chyba znapędem przynajmniej takie są odczucia najbardziej to z tyły czuć ja by coś było luźne tak samo przy zmienie biegów jest metaliczny odgłos typu jak bym miał wyrąbane poduszki na skrzyni a są w dobrym stanie .. nie wiem co to jest poduchy na silniku też są nowe jak by co. coś mi jakiś lewy mechanik nagadał ze to torsen (układ przeniesienia napędu) ale nie chce odrazu sie na to nastawiać bo to się wiąże ze zmianą całej skrzyni biegów , bo tego prawde mówiąc nie opyla się regenerować ... prosze o pomoc czy ktoś miał podobny przypadek myślałem ostatnio o podporze wału ale to chyba nie te objawy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kolego, lekkie drgania na skręconych kołach w quattro to chyba normalka a to wynika z charakteru pracy dyfra z tyłu.

Ja u siebie w quattro mam to samo i kumpel w A6 C5 też tak ma.

Edytowane przez kajmanovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem tych poduszek ale dzieki bardzo za jakiś trop . jeszcze jedno mnie ciekawi jak dodaje gazu i chce zmienić bieg i wysprzęglam to jest stuknięcie i to samo jak puszczam sprzęgło to może być od tej poduszki dyfra ? dopiero w weekend bd mógł zobaczyć w jakim ona jest stanie bo teraz kanał zajęty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...