Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Moja cudowna audiczka obecne mody


...:::BRYLANT:::...

jaki znaczek zamontować??  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaki znaczek zamontować??



Rekomendowane odpowiedzi

są plany na polerowany z aluminium :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 12:36_________________________________________________w tym tygodniu kolejna przydatna rzecz dołączy do autka :naughty:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 21:58_________________________________________________pojawił sie centralny zameczek z zamykaniem i otwieraniem szybek :radocha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ladne... zastanawiam sie nad takimi lampami na tyl (czytales o tym). Napisz po co te diody u gory... to przeciwmgielne czy mozna to jakos inaczej podlaczyc? Swieci naprawde mocno ale chyba troche dziwnie wyglada taka cienka postojowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez znaczka wyglądało znacznie lepiej :gwizdanie:

też jestem tego zdania.

Rozumiem, że to tylko szablonik i nie wygląda tak jak gotowy odlew, ale wg mnie to wcale nie potrzebne, też bym taki grill założył.

:audi: musi byc :tongue4:

nie koniecznie, ale jak Ci się podoba...

Są ludzie którym podobają się autka bez znaczków. Myślę że nie ma jednej słusznej opcji :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to masz za obudowę na filtrze powietrza, sam robiłeś, i skąd miałeś tą siatkę co do grilla rezałeś, bo by mi taka stykła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są możliwości są gadżety :naughty: kiedyś z nudów w robocie chwila moment i po sprawie :ad: a co do siatki to allegro :good:

masz może linka do tej siatki, bo nie wiem czy to jest ta co Keżor wstawiał, a ładnie wygląda i może bym ją łyknął do siebie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ori szukam, i póki co posuch w temacie, są ale to nie ori Rski , tylko imitacje i niewiem czy się nie będą z grillem gryzły :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt kratki jak co się nie pojawiają na allegro a tą swoją to już dawno wyczaiłem :tongue4: a tobie nie ori to ci chodzi o ta z absu coś koło 80 dyszek? :kox:

no właśnie dokładnie o tą, tylko nie wiem jak to bedzie pasować do ori grylla :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...