Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Smartphone Interface ASI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc

Troche niepokojace te objawy? Gdzie dokladaliscie carplay? 

Czy inne osoby ktore dokladaly porty usb a tym samym carplay maja podobnie? Tez sie nad tym zastanawiam (mam tylko 1 port charge only, nawigacja MMI Plus), jednak zalezy to tez od odpowiedzi na ponizsze moje pytanie:

Czy w android auto dziala to tak ze moge miec odpalona nawigacje google a w tle yanosika?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 7.10.2021 o 07:42, Koalakm napisał:

Czy w android auto dziala to tak ze moge miec odpalona nawigacje google a w tle yanosika?

Tak, może też działać.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć, mam A4 z 2022 r. w którym mam MMI i ASI.

Jak zrobić by połączyć dwa telefony? Jeden chciałbym mieć dostępny przez Carplay bezprzewodowo a drugi może być tylko Bluetooth.

Czy tak w ogóle się da, czy jest jakaś inna opcja? W drugim aucie (Skoda), gdzie mam Carplay tylko po kablu to działa mi tak, że jednocześnie pierwszy tel jest na Carplay po kablu a drugi na Bluetooth.

Dodam, że opcja Phone box została wyrzucona przy produkcji, przez brak komponentów.

Jedyny pomysł jaki przychodzi mi do głowy to zrobić przekierowanie z telefonu niepodłączonego na ten podłączony pod Carplay, tylko to taka "proteza". Odbierać mogę ale już oddzwaniać nie... Bez sensu.??‍♂️

Edytowane przez Cendra

Opublikowano

Spróbuj najpierw sparować drugi telefon via Bluetooth z autem i gdy telefon połączy się już z autem wtedy sparuj pierwszy z CarPlay.  

Opublikowano

Dziś tak miałem, wsiadłem do auta i akurat na tel. służbowy (BT) miałem połączenie i odebrałem (przez zestaw głośnomówiący), potem w trakcie drogi gdy korzystałem z tel. prywatnego (Carplay), dzwonił mi tel. służbowy i było to już bez połączenia z autem.

Edytowane przez Cendra

Opublikowano

Najwidoczniej CarPlay jest priorytetem i deaktywuje BT

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Chciałbym zamontować moduł gdzieś w okolicach Warszawy, znacie kogoś, kto by się tym mógł zająć :)? Ile płaciliście za taką usługę?

Pacjent posiada jedno złącze USB Charge only.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam,

czy jest ktoś ze śląska, kto byłby w stanie wykonać montaż ASI?

Opublikowano

Navitronic na śląsku

Opublikowano
W dniu 30.03.2024 o 15:16, Gany napisał(a):

Witam,

czy jest ktoś ze śląska, kto byłby w stanie wykonać montaż ASI?

Napisałem wiadomość prywatną.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.