Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kredyt bankowy


Bristol

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus

Chciałbym wziąć kredyt bankowy na kwotę 100kpln które potrzebuję na budowę domu.

Nigdy nie brałem żadnych pożyczek bankowych także jestem zielony w tym temacie...

Czy możecie polecić jakiś bank lub ogólnie coś podpowiedzieć w temacie kredytu na taką kwotę żebym wiedział więcej?

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź pw, osobiście polecam pierw lekturę a dopiero później analizę który bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banku nie polecę ale radzę uważać na doradców finansowych/kredytowych i pytać o całkowity koszt kredytu

Kilka tygodni temu koleżanka szukała kredytu na mieszkanie. Doradca z sieciówki miał sprawdzić dla niej warunki w kilku bankach. Po tym "sprawdzaniu" poinformował ją, że w banku X jest taka a taka oferta, a w innych bankach nie dadzą jej kredytu w oczekiwanej wysokości bo nie ma zdolności kredytowej. Szybko wyszło, że sprawdził tylko w jednym. Pewnie miał w nim najwyższą prowizję.

Ostatecznie sama przeszła się po tych "sprawdzanych" bankach i w każdym mogła wziąć kredyt na tyle ile chciała. Zaoszczędziła przy tym sporo, bo różnice w oprocentowaniu i prowizji między bankiem "polecanym" i wybranym były.

Odradzam również ubezpieczenie do kredytu. Chroni ono tylko bank, nie kredytobiorcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt to nie wybierać "biednych" z małym kapitałem własnym banków, które żerują na klientach i mają negatywne opinie jak np Getin i cała grupa Open finanse. Nie polecam też Spółdzielczych Kas Skok

Edytowane przez Axel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...