Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 kodowanie długie światła dzienne


andrew235

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jeżeli temat jest już na forum to proszę o przekierowanie, ja nie znalazłem.

Czy jest możliwe zakodowanie (ustawienie świateł dziennych) w a4 b7??

przy vcds i kablu z chin wszystko łączy się ok tylko po wejściu 2 09 elektryka i ataptacje nie pojawia się kodowanie długie?? o co w tym chodzi czy może ktoś coś podrzucić, bo opisy wszystko pięknie tylko w jakich modelach to działa. oto jest pytanie

Dzięki za odp.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długiego kodowania w B7 nie ma. To jest dostępne dopiero pod B8

jak chcesz światła dzienne. Zmieniasz w 07 coding odpowiednią cyfrę. jest od tego odp. Wątek...

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-MCE-09-Moduł-Centralnej-Elektryki-lusterko-włącznik-świateł-czujnik-światła-Coming-Leaving-Home

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie masz za niski sterownik i dlatego generalnie w B7 długiego kodowania nie ma.Sam w Octavii też chciałem to przerobić by dzienne świeciły w długich bo mam ksenony ale nie daje rady.Znalazłem taki opis w internecie ,cytuje :

"Jeśli zapragniemy mieć światła dzienne zamiast długich w zwykłych reflektorach H7+H7 (wewnętrzna strona reflektora) tak jak to bywa w lampach Bi-xenonowych z dziennymi, wówczas:

a) W module centralnej elektryki BSG(09) + Kodowanie i wybieramy ŚWIATŁA BI-XENONOWE Z DZIENNYMI mimo posiadania reflektorów halogenowych H7+H7
Pozostawiamy światła dla regionu EUROPA i RESZTA ŚWIATA ponieważ ustawienie regionu Kraje skandynawskie w tym przypadku nic nie zmienia. - Kodujemy i wychodzimy z kodowania.

c) Będąc cały czas w BSG (09) należy w opcji Dopasowanie - ustawić moc świateł dziennych.od 51% do 100% i tu w zupełności wystarczy 51% "

Edit,przepraszam za opóźnienie.

Edytowane przez udiyane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie ma możliwości uruchomienia świateł dziennych przez vcds?? ale dziwoląg, w skodzie octavia 2004 wszystko włączyli mi bez gadania a tutaj?? nici?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, coś tutaj jest wyjaśnione, chyba nici z tego nie będzie. żeby w takim samochodzie takiej śmiesznej rzeczy nie zrobić...słabo. ale cóż, coś już więcej wiem o audi...mój pierwszy pojazd tej marki...


po 1 udiyane dzięki za podrzucenie wątku piwo się należy. co udało mi się zrobić. przestawiłem w 07-kodowanie końcówkę na 12, światła zapaliły się, chyba razem z pozycyjnymi ale tego nie jestem w stanie sprawdzić w garażu (auto pod ścianą całkowicie) potem na kanale 05 w adaptacje (10) zmieniłem na 55% mocy świateł i w efekcie. przód mijania świeci 55% kokpit kierowcy jest też podświetlony (lżej niż normalnie) reszta raczej nie, tył się świeci tak jak było, ale najlepsze jest to że nie trzeba przekręcać włącznika przy uruchomieniu silnika. jak ktoś miałby coś jeszcze do dodania lub inne pomysły to chętnie przyjmę, a tak to dzięki wielkie Panowie za pomoc...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie na allegro moduł DRL firmy Proeltec i po sprawie.
Swiatła drogowe zapalaja sie same na 30% po zapaleniu samochodu (swieca tylko z przodu) cala reszta typu tablica i tył sa zgaszone. Tak jak to powinno byc przy dziennych
Ja korzystam i polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...