Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Mała srebrna S4


hteb

Rekomendowane odpowiedzi

Na chwilę obecną gromadzę fundusze na pozostałości :) Zostały:

-chłodnica oleju z termo,

-Zawias przód (pewno febi/Lem),

-tarcze przód + tył,

-montaż IC,

-wydech - el-tec .... i to na tyle :D

[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:45_________________________________________________Prawdziwy tjuning czas zacząć - obowiązkowa wlepa zagościła na klapie :slina:

Zdjcie036.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta naklejka na tylnej klapie to roznie to moze byc :) abys kiedys sie wstydu nie najadl przez nią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta naklejka na tylnej klapie to roznie to moze byc :) abys kiedys sie wstydu nie najadl przez nią :decayed:

Spoko - ja się nie spinam - poprostu nie lubię klekotów :) Czy ja się z kimś kiedyś ścigałem ? Niiieeeee - zły adres do spinek i wstydu :) Lubię moje auto i to wszytko :) To nie ja dłubię i cisnę na meeeega moce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 to jaka tam mega moc :) takie tam troche szybsze wozidlo do sprawniejszego wyprzedzania :) A w dzisiejszych czasach na ulicy to wstydu moze narobic nawet zwykly z pozoru fiat ritmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Ci to spokoju nie daje

No co ty mi daje spokój....ja sie nie napinam jak w poprzednim aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... a skończy na przerabianiu do standardu "ulepszonego" RSa :D

ja tam sobie powiedziałem, że poza programem (mapy wtrysku i kąt wyprzedzenia) mającym na celu poprawę ekonomiki i lekkim podciągnięciem osiągów nie robię nic :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja popieram to co ma w planach - czy wprowadził w życie Suli - delikatny program, większe IC by miał chłodniej (bezpieczniej nieprawdaż ?), siakiś wydech z kwasówki nie ryczący(bo obecny się sypie) - sprawny zawias i hamulec i to wszystko :) Jak mi sprężara wysiądzie czy obie to dalej tłukę się na ori k03 - mi to co jest styka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intercoolery mam seryjne - tylko, że je porządnie przeczyściłem :wink4:

Programik już miałem robić - ale zorientowałem się, że na tym sprzęgiełku to to wszystko nie poleci :chytry: A więc sprzęgło się powoli kończy :gwizdanie: Myślę, że do wakacji się skończy (a jak nie to się mu pomoże :naughty: ) to się je zmieni, :gwizdanie: a po tym i softa się zmieni :kox:

Nic na siłę, przecież po coś są te przeglądy :decayed:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 23:07_________________________________________________W każdym razie pomysł zamiany znaczków eSy na A4 1.6 :tongue4:, który pojawił mi się na samym początku - ostatecznie porzuciłem.:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co slizga ci sie? ono spokojnie daje rade z softem na 320ps/480Nm!

Owszem, daje :cool1: ale nie jak ma 200k :kox: i nie wiem nawet, czy od nowości było wymieniane :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...