Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Mała srebrna S4


hteb

Rekomendowane odpowiedzi

Intercoolery mam seryjne - tylko, że je porządnie przeczyściłem :wink4:

Programik już miałem robić - ale zorientowałem się, że na tym sprzęgiełku to to wszystko nie poleci :chytry: A więc sprzęgło się powoli kończy :gwizdanie: Myślę, że do wakacji się skończy (a jak nie to się mu pomoże :naughty: ) to się je zmieni, :gwizdanie: a po tym i softa się zmieni :kox:

Nic na siłę, przecież po coś są te przeglądy :decayed:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 23:07_________________________________________________W każdym razie pomysł zamiany znaczków eSy na A4 1.6 :tongue4:, który pojawił mi się na samym początku - ostatecznie porzuciłem.:kox:

Ja oznaczeń na aucie nie mam żadnych i mi z tym świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest najfajniejsze :naughty: - niepozorny rodzinny avant :kox:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio własnie jakiś taki wypicowany nissan GT cośtam dmuchnął mnie na połowę długości na Puławskiej :embarrassed: - skrewiłem sprawę, bo na początku nie podszedłem do tego jak Pan Bóg przy kresce przykazał :gwizdanie: i poźniej już go nie mogłem dojść :no:

Tyle, że z tyłu na złożonych siedzeniach wiozłem ciężką szafę dębową i reszte bambetli :D:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lato jak znalazł :) Chociaż w mojej w tych upałach w mieście czasem lekko podskoczy wskaźnik :)

No - teraz jak mam pow.90 to jest łoooo ;)[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 22:23_________________________________________________

no i ten bajer z kierownicą :good: :good: :good:

Jaki bajer ? O co chodzi ?[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 22:23_________________________________________________

uwazaj na pekajace weze, szkoda byloby motoru :)

No, no - uważam spokojnie - honda wytrzymała to i ta niemiecka padaka da radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie i grzanie...

aaaaaa :D Kumam - no :) Na maxa funkcjonalne :) Na fakturze zakupu nie mam chyba tylko 3opcji zaznaczonych z "bajerów" :)

[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 22:32_________________________________________________http://www.allegro.pl/item709737336_audi_s4_avant_2_7_biturbo_2000r.html

Powód sprzedaży - jest jednak za małe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...