Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarna B5 FL 1.9 TDi Avant


Mopek

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką masz barwę palników zenonôw?[emoji1]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka



Palniki 6000k. Ale właśnie jeden padł :-D

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mopek napisał:


Palniki 6000k. Ale właśnie jeden padł :-D

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Najlepsza barwa do 4300k, najbliżej jej do białego i najlepiej sprawdza się w deszczu. Osobiście jeździłem na 5000k i jak lało, to jechałem jak na szpilkach po przejściu z 4300k..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, enczu napisał:

Najlepsza barwa do 4300k, najbliżej jej do białego i najlepiej sprawdza się w deszczu. Osobiście jeździłem na 5000k i jak lało, to jechałem jak na szpilkach po przejściu z 4300k..

Wienkszy nacionk se zrup jeleniu :zyzol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się posypały moje US kierunki :-D. Moja wina. Spadła mi żarówka dwa razy i ten dziubek od plusa sie urwał :-(. Potem kierunki przestały działać jakieś zwarcia i inne cyrki. Ale udało mi się ogarnąć te kierunkowskazy. Okazało się że bezpiecznik od awaryjnych :-D. A tyle ku*w poleciało... :-D. Kilka szybkich strzałów w lepszej pogodzie. W czwartek biorę się chyba za białe podświetlenie licznika. Mam nadzieję przynajmniej bo muszą diody dojść. Plus zrobię folia obrysy rownież

9dd52ee072d54a37afaa4ba792e451b2.jpgbdb4c891095edf3af18e99715f5ff03a.jpga3b01b71e8d45c21789fe7b5eb54e864.jpg5af4ed62e4637c77d6b1873377f3b483.jpg84dfe254e02cd79ac4f8964c19b1979a.jpg

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie róp tego 

Why?

W ogóle ktoś mi powie. Dzisiaj zatrzymały mnie bagiety za jazdę na halogenach. I oni mi grozili mandatem 1000 zł za to plus za nie przerejestrowanie auta na siebie ??? Trochę mi tutaj zajeżdża idiotyzmem. Ktoś się z czyms takim spotkał?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na halogenach przednich jeździć można tylko podczas deszczu, mgły bądź do drogach krętych odpowiednio oznakowanych. Co do reszty nie wiem.

Why?

Bo słabo wygląda jak już obrysy to w ten sposób

unnamed.thumb.jpg.e52e2e7a692796d133c265

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten od środka naklejony tak?

Halogeny tak, ale mi chodzi o to przerejestrowanie. Bo z tym miał największy problem... Przeżywał to przynajmniej jak mrówka okres...

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz już nie ma obowiązku przerejestrowywania pojazdu na siebie ;p

Zawartość dodana 0 minutes later

musisz mieć OC reszta gówno ich obchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama jazda na halogenach w nocy, kiedy nie ma mgły jest powodem do mandatu. W halogenach możesz mieć dziennie zamontowane, ale na samych halogenach nie możesz jeździć ;) Wiadomo, ludzie i tak jeżdżą, sam jeździłem i miałem to glęboko, szkoda mi wiecznie palonych soczewek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, enczu napisał:

Sama jazda na halogenach w nocy, kiedy nie ma mgły jest powodem do mandatu. W halogenach możesz mieć dziennie zamontowane, ale na samych halogenach nie możesz jeździć ;) Wiadomo, ludzie i tak jeżdżą, sam jeździłem i miałem to glęboko, szkoda mi wiecznie palonych soczewek.

Ja jechałem w ciagu dnia nie w nocy. No nic. Dzisiaj już stoi na GKA. Wolę wyrzucić te 180 zł niż się z nimi droczyć. Ale na pewno nie da mi to spokoju i sprawdzę czy rzeczywiście ma takie prawo. Na razie się dowiedziałem, że może dowód zatrzymać. Ale o mandacie zero info 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W halogenach nie mozna miec dziennych. Sa tam homologacje na drl? Poza tym swiatlo rozchodzi sie z halo na boki a w drl powinno na wprost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka tam zabawa z lutownica :-)2cca91fb90edea7e1346d2253acd39fa.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie działasz z autem.. zmiany na duży plus..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Temat raczej do zamknięcia. Audi idzie pod młotek. Na dniach będzie nowy temat z taką samą ale V6 pod maską :)

Jakby ktoś był zainteresowany:

https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b5-lift-1-9-tdi-110km-CID5-IDlC5AV.html#

Chętnie ponegocjuję. Zależy mi na sprzedaży bo jutro biorę nową już :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego możesz podac jakiś symbol diodek do licznika i ile ich tam potrzeba??Z góry dzieki :)

Powodzenia w modzeniu Vałki :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Michalmichalo napisał:
Kolego możesz podac jakiś symbol diodek do licznika i ile ich tam potrzeba??Z góry dzieki [emoji4]
Powodzenia w modzeniu Vałki [emoji3]
 


Hej.
Diod zamówiłem bodajże 20 i oznaczenie SMD 3528. Zimne białe. Ile potrzebnych nie wiem. Ale do mojego licznika 20 wystarczyło spokojnie. Kosztują grosze także wiesz ;-)

Audi już sprzedane. :) Zapraszam do nowego tematu:


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mopek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...