Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klekot 1.9 AJM


jakubkowski84

Rekomendowane odpowiedzi

Halo już przecież oszczane hellol,właśnie dostałem info że Bixy w chacie ! Whoop,Whoop! :D

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo już przecież oszczane hellol,właśnie dostałem info że Bixy w chacie ! Whoop,Whoop! :D

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ja pier**le

[emoji23] [emoji23]

Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy będziesz??? [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

post-1352470-1475137750,8899_thumb.png

Bixy już są,czekają na montaż [emoji16] wybaczcie jakość zdjęcia ale Moja mi wysłała bo ja na wyjeździe [emoji30]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba niech zaklada i wpadajcie teraz razem w czwartek ;) Juz dzisiaj moje nadkola mialy jakies badanie fachowca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero wrócę 14ego do pl więc wcześniej nie dam rady,chyba że moja wyślę :D sebidi zaraz będzie robił,cisne go codziennie ;) a u Ciebie co z nadkolami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do siebie na tył, też masz. Przód zrolowany przeze mnie ;)

Mnie tam bardziej ciekawilo czy ubytki nie powstaly przez te rolki wystające [emoji13]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jest teraz nic nie dobija do nadkola, kupa odboju i jest naprawdę sztywno, na dziurach d*pa podskakuje :decayed: Na starych felgach prawe nadkole lekko przytarło niestety a nie wystawało właśnie za mocno ale to był samochód ostro zapakowany. Teraz ktoś siedzi z tyłu to jest spokój ale i tak za miękko i będzie beton, ogólnie aktualnie ugięcie jest tak w okolicach 7mm.

Na marginesie, tylko delikatnie wystają :grin:

Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jest teraz nic nie dobija do nadkola, kupa odboju i jest naprawdę sztywno, na dziurach d*pa podskakuje :decayed: Na starych felgach prawe nadkole lekko przytarło niestety a nie wystawało właśnie za mocno ale to był samochód ostro zapakowany. Teraz ktoś siedzi z tyłu to jest spokój ale i tak za miękko i będzie beton, ogólnie aktualnie ugięcie jest tak w okolicach 7mm.

Na marginesie, tylko delikatnie wystają :grin:

Yhy powiedz to panu na przeglądzie [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jest teraz nic nie dobija do nadkola, kupa odboju i jest naprawdę sztywno, na dziurach d*pa podskakuje :decayed: Na starych felgach prawe nadkole lekko przytarło niestety a nie wystawało właśnie za mocno ale to był samochód ostro zapakowany. Teraz ktoś siedzi z tyłu to jest spokój ale i tak za miękko i będzie beton, ogólnie aktualnie ugięcie jest tak w okolicach 7mm.

Na marginesie, tylko delikatnie wystają :grin:

Yhy powiedz to panu na przeglądzie [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Przejdzie na pewno, bardziej boję się co będzie jak wpadne w te ich śmieszne dziurawe rolki i szarpaki.. Raczej zawita zima edition i dopiero przegląd, w zasadzie i tak w razie problemów "nie mam dowodu, więc tak jakby przeglądu nie było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak nie znajdę zderzaka ze spryskami do powrotu to będę musiał zestaw z allegro i tniemy [emoji13] bo te Bixy tak leżeć w kartonie nie będą jak znam życie

Driving a German whip ⚑

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej przerwie!

Wczoraj były pierwsze przymiarki bixa ale reszta w piątek,bo jest trochę roboty,sprzedający mówił że miał d2s ale nie wydaje mi się bo wszystko trzeba przerabiać,miejsc pod przetwornice też brak więc będziemy rzeźbic z Sebidim,ogólnie to jak wróciłem i zobaczyłem lampy na żywo to ręce mi trochę opadły,bo wykonanie pozostawia wiele do życzenia, na aucie wygląda fajnie ale z metra gruz niestety...b4e8c4799013cf7c21479d4af3f111ed.jpgeb89713297b4a1da0382dafb227fbf8f.jpg

Jest też nowy grill [emoji13]

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to interes dobry zrobiłeś. Trzeba było samemu się pobawić. Ja u siebie wsadzilem co prawda bi-halo ale sam rzezbilem i malowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a0498458a476515cd7b75869ca885de9.jpgadbc170acaf70020ad7800c8d21e4d96.jpgTeraz to wiem,wszyscy się tak zachwycali użytkownikiem gwerty,że tak super i w ogóle,Sebidi jak u siebie zrobił to wygląda jak ori,nie chciałem mu zawracać głowy więc kupiłem te myśląc, że zaoszczędze sobie kłopotu, chciałem dobrze wyszło jak zwykle...narazie będzie tak później się pomyśli

Były próby przymierzenia letniego setu na przyszły rok,bo była okazja i sobie kupiłem  ale niestety pierscienie mi nie podeszły,będę musiał dorobić i wymienić opony,245 szerokie to mi przy 18 nawet chyba nie wejdą 485a0465c0ad3c45130da0c03a5b8d0d.jpg

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

a0498458a476515cd7b75869ca885de9.jpgadbc170acaf70020ad7800c8d21e4d96.jpgTeraz to wiem,wszyscy się tak zachwycali użytkownikiem gwerty,że tak super i w ogóle,Sebidi jak u siebie zrobił to wygląda jak ori,nie chciałem mu zawracać głowy więc kupiłem te myśląc, że zaoszczędze sobie kłopotu, chciałem dobrze wyszło jak zwykle...narazie będzie tak później się pomyśli

Były próby przymierzenia letniego setu na przyszły rok,bo była okazja i sobie kupiłem  ale niestety pierscienie mi nie podeszły,będę musiał dorobić i wymienić opony,245 szerokie to mi przy 18 nawet chyba nie wejdą 485a0465c0ad3c45130da0c03a5b8d0d.jpg

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z opony 215/35 na 9.5j zrobilo sie 245 szerokie + dystans 20mm i z tylu wystawalo co prawda ale bez takiego dystansu by bylo spoko, pytanie jakby siedzialo od wewnetrznej strony, czy haczyloby Ci o amory :) We wszystkich swietych moge przymierzyc u siebie bez dystansu i Ci powiedziec jak to siedzi. Jakie et masz w tych rolkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...