Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawieszenie B5


nowy12345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno zakupiłem swoją A4 i mam zamiar obniżyć w niej zawieszenie i dać 17' felgi. Chciałem wrzucić gwint ale fundusze pozwalają na taki do 1200 zł. Z nowych na allegro są z firm typu ta oraz mts. Z tego co czytałem na forum każdy odradza tego gwintu. Chciałbym się dowiedzieć czy na początek nie wystarczyłoby mi takie zawieszenie? Nie zależy mi na jakiejś super glebie, jednak chciałbym żeby to jakoś wyglądało, mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi. Dodam, że nie jeździłem jeszcze nigdy na gwincie. Oczekuje poprawy wyglądu i żeby też jakiś tam komfort zachować. Jeszcze jedno pytanie jeżeli chodzi o felgi. Mam zamiar kupić 17 sline te 9cio ramienne. Jakie opony do tego? Jestem totalnym laikiem. Z góry dzięki na pomoc :)


Odświeżam Edytowane przez nowy12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint, który da CI komfort kosztuje ok 2k (z regulacją twardości), na Twoim miejscu celował bym w seryjne (niższe) zawieszenie, są dwa modele, jedno niższe, drugie wyższe, to wyższe to 1BA bodajże. Co do opon.. Wszystko zależy od tego jak nisko chcesz mieć to auto. Skoro będą to (domyślam się) Twoje pierwsze alusy, to nie ma co iść w niskoprofilowe, bo każdy krawężnik Twój.. polecam 195/45 R17 Continental http://www.oponeo.pl/dane-opony/continental-contisportcontact-3-195-45-r17-81-w-fr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż siana do AP lub lowtec hilow 9.1 (ok 2100zł) bo warto. MTS i resztę chińczyków odpuść. Co do opon 17 polecam 205/50. Jest to idealny zamiennik 205/55 r16. Sam na takich jeżdżę przy dość sporej glebie i wygląda to w miarę ok a i gumy trochę jest na nasze polskie drogi. Gdyby coś wal na pw to zrobię zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...