Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie LED tablicy


nowy12345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym wymienić oświetlenie mojej tablicy rejestracyjnej na LED. Posiadam B5 po lifcie 2000 rok i chciałbym się zapytać czy wystarczy tylko kupić lampi LED i wymienić je czy jest więcej roboty i jakiegoś przerabiana ?
Myślałem o takich : http://allegro.pl/podswietlenie-led-audi-a3-8l0-a4-b5-8d0-94-01-lift-i6477329326.html
Będą pasowały? Dużo jest przy tym roboty czy tylko na zasadzie odpięcia starych i podczepienia tych ? Nie znam się i stąd takie laickie pytania, proszę o wyrozumiałość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już ledy na rejestrację to tylko ciepłe. Oszczędność na prądzie jakaś jest a chociaż nie widać krematorium. Oczywiście ciepłych gotowców nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kupował gotowca. Takie gotowce LED mają to do siebie że lubią się zepsuć. Jak już chcesz ledy wsadzić to na alledrogo są żarówki C5W już od 2zł. Jak się przepali to mniejsza szkoda. Większość sklepów motoryzacyjnych też już sprowadza te żarówki LED, więc warto się popytać na mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupić tylko te żarówki tak? Odczepic lampę, zmienić żarówki i si? Czy jest coś więcej roboty z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupić tylko te żarówki tak? Odczepic lampę, zmienić żarówki i si? Czy jest coś więcej roboty z tym?

Jeszcze trzeba przyczepić jak była ;) i teraz będzie dżi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ? dałby ktoś linka do tych żarówek żeby pasowały do mojej B5? 2000 rok lift sedan. Nie chciałbym kupić czegoś co przy wymienianiu okazało by się ze to nie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta żarówka musi się mieścić w granicach długości 39-42 mm. Taką długość wpisujesz w alledrogo i masz.

http://allegro.pl/rurka-3-led-c5w-c10w-can-bus-canbus-smd-42-mm-i5358450070.html

Przy wkładaniu żarówki jak nie będzie świeciła to trzeba ją zamienić biegunami bo w LEDach jest ważne z której strony jest +, czyli po prostu odwrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu na takie pytanie :D

Jakieś fajne postojowki do żarówek tungsram +120% zeby się fajnie wkomponowały ? :D

Edytowane przez k232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest temat o żarówkach pseudo xenonowych, więc możesz tam szukać, ale co to znaczy "fajnie wkomponowały"?

Fajnie to się w nie komponują

853492_BB_00_FB.EPS_1000.jpg


Chyba, że myślisz o jakichś pseudo niebieskich postojówkach to też w tamtym temacie są, ale pytanie po co? Te tungsramy nie mają niebieskiego zafarbu, świecą mocno, ale jak to w mocnych okupują to żywotnością.

22592166144_28712fd2aa_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym wymienić oświetlenie mojej tablicy rejestracyjnej na LED. Posiadam B5 po lifcie 2000 rok i chciałbym się zapytać czy wystarczy tylko kupić lampi LED i wymienić je czy jest więcej roboty i jakiegoś przerabiana ?

Myślałem o takich : http://allegro.pl/podswietlenie-led-audi-a3-8l0-a4-b5-8d0-94-01-lift-i6477329326.html

Będą pasowały? Dużo jest przy tym roboty czy tylko na zasadzie odpięcia starych i podczepienia tych ? Nie znam się i stąd takie laickie pytania, proszę o wyrozumiałość :D

Chyba od tego samego kupowałem ładna barwa biała bez poświaty niebieskiej czy żółtej Troche mocne kwestia przyzwyczajenia się ;) Wykręcić wyjąć i odwrotnie i cieszy oko

http://www.fotosik.pl/zdjecie/08f93a38cc5aeeda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...