Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 1,9TDI 96r.Zalałem silnik MODIFKATOREM PLUS .Drgania silnika....


czeslaw555

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ta dyskusja jest jak rzeka jednak zupełnie przypadkiem napotkałem bardzo wielu z Was znany program.

Proponuję aby dokładnie go posłuchać i może jakaś refleksja nadejdzie - obejrzyjcie spokojnie i zwróćcie uwagę na ulepszacze które w każdym oleju są tylko w jakiej ilości i do czego służą (mobil1 lotos)!:)

plochy ,Obejrzałem te filmiki i jestem teraz bardziej przekonany do uzycia tego modyfikatora.Zamykam się i nie pisze już więcej do czasu jak zrobię więcej km.na tym specyfiku .Chętnie jednak poczytam dalej co kto napisze ,szkoda że tylko ja użyłem modyfikatora ,fajnie byłoby porównać innych odczucia. Pozdrawiam wszystkich i życzę 1mln.kilometrów bez żadnych napraw. :> .Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samopoczucie jest bardzo ważne, poprawić sobie można je na różnoraki sposób.

Jak każdy co jakiś czas myję auto, trzepię dywaniki, sprawdzam stan płynów eksploatacyjnych,

ogólnie auto doglądam, coś tam dokręcę, poprawię... itd., itp.

Co czwarte tankowanie dolewam też 100ml mixolu, przez co mam wspaniałe poczucie dobrze spełnionego obowiązku,

jednakże konia z rzędem temu, kto udowodni że szkodzę mojemu silnikowi a mieszek złota temu kto udowodni że li tylko mixol

jest dla mojego silnika zbawienny.

Czytając ogrom teorii na ten temat postanowiłem wlewać 100ml mixolu co czwarte tankowanie.

Silnikowi na pewno nie zaszkodzę, a samopoczucie mam wspaniałe, i tak już od dłuższego czasu :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Zadaniem wszystkich producentów tych specyfików jest dostarczenie nam przede wszystkim dobrego samopoczucia,

a od Nas samych zależy czy z tego skorzystamy, czy też nie. :good:

Tak więc jestem za, a nawet przeciw. :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do PD polecacie coś na dobre samopoczucie ?

Tak, kupno ON na sprawdzonych stacjach oraz regularne, sumienne przeglądy i to wystarczy.

Wątek na temat tego "czegoś" już był i zakładanie drugiego mija się z celem.

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...