Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago


Patrykjagoda

Rekomendowane odpowiedzi

Ja obstawiam 40-45:/ wyposażenie nie powala i te elementy co lakierowalem. Jedynie przebieg ratuje niski 94tys

Dostałem odpowiedź ze uznano szkodę całkowita i wyceniaja pojazd przed szkodą i po szkodzie i poinformuja jak tylko będą wiedzieć

Ciekawe ile wpisza za wrak i wartość przed szkodą. W ac miałem 55tyś ale wartość zmienna:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci zaproponują np 35K + wrak to powiedz im żeby sobie ten wrak sami zabrali i sprzedali. Ja tak zrobiłem i ubezpieczyciel sprzedał mój wrak i oddał całość kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie wszystko dobrane z ubezpieczenia:) ale tak jak mówisz nie przejdzie bo dostałem namiary na klienta więc ich już to nie interesuje:) ale pojazd naprawiam i jeszcze doposaze i coś zostanie:)

Plus będę się starał o zwrot za spadek wartości pojazdu:)

Zawartość dodana 15 minutes later

Potrzebuje porady na temat modyfikacji

 

Zastanawiam się pomalować grill przód cały na czarny połysk plus ramki wokół szyb też czarne w połysk do tego tylne szyby przyciemnic 

Pozytywnie czy lepiej gdy zostanie chrom i doda jakby luksusowego wyglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wśród żywych:):)

Nie było tak źle jak się zapowiadało:) 

 

_20170309_195654.JPG

_20170309_195610.JPG

_20170309_195733.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba poduszka ma trochę inny kolor niż powinna mieć:) ale ważne że udało Ci się naprawić. Obyś teraz dłużej cieszył się samochodem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest czarna ale przejściowo narazie bo może będzie inna kierownica albo obszycia nowe:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne autko, ile to to ma kucy? :D

Po tym wypadku rama nie byla pogieta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

265km :)

 

Fartuch lewy jego połowa została naruszony o 2cm przez to Musiałbyc na ramie wyciągany. 

Reszta wporzadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Kooga napisał:

Jakis program bedziesz wgrywal?

Benzynę wolnossącą chcesz chipować ? :) Przyrost 5KM może da radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie pytam bo nie wiem jak to wyglada w takiej benzynie, czy to cos da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 3.2 i 265 KM przyrost byłby większy niż 5 KM:) Pewnie ze zrobionym wydechem około 290 by wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto modyfikować. Dużo pieniędzy a mały przyrost. Plus potem spalanie. Zadbać o czysty dolot dobra kondycję żeby udało się serię trzymać bo 265km starczy:) w napędzie quattro więcej mi nie potrzeba. 

 

Zastanawiam się czy warto dodać oryginalny subwoofer i wzmacniacz bo mam concert zwykły bez suba. 

 

Kolejna rzecz do rozważenia to grill plus ramki wokół szyb czy chrom czy coś innego może czarny połysk albo ciemny grafit sam nie wiem co na plus byłoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mod :)

Pedalbox zawitał na pokładzie :) zobaczymy jak wpłynie tryb Eco i sport plus na osiągi. Muszę jeszcze to ładnie wkomponowac w tunel narazie wersja testowa :)

_20170521_184346.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica w reakcji na gaz co nie? [emoji4]

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jest na postoju narazie miałem okazję testować ale prawdopodobnie we wtorek wytestuje na autostradzie więc wtedy zobaczę :) miałem zakładać oryg ads podobne kwoty ale tam więcej jest zabawy z montażem i tylko dwa tryby do wyboru. A tu aż 18 wersji i myślę że się dopasuje coś pod siebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LukiKRK napisał:

Jest różnica w reakcji na gaz co nie? emoji4.png

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Dużo daje wogóle ten pedalbox?

2 godziny temu, Patrykjagoda napisał:

Jest jest na postoju narazie miałem okazję testować ale prawdopodobnie we wtorek wytestuje na autostradzie więc wtedy zobaczę :) miałem zakładać oryg ads podobne kwoty ale tam więcej jest zabawy z montażem i tylko dwa tryby do wyboru. A tu aż 18 wersji i myślę że się dopasuje coś pod siebie:)

W Pedalbox też można zmienić sposób działania servotronic tak jak w ADS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to do servo nic nie ma. To tylko akcelerator pedału gazu. Duzo wcześniej i bardziej otwiera przepustnice przy dodawaniu gazu. Zobacz filmiki na YT...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem okazję testować pojazd 300km autostrada. Pedalbox oczywiście coś daje. Ale mam problem Gdyż z zakresie różnie ale średnio od 1000 do 2500obr w różnym zakresie następuje szarpanie przy dodawaniu gazu. Dzieje się to różnie i w zakresie podanym wyżej. Potem idzie. Oraz mimo wymiany tulei na 75mm itp dalej mam problem z przenoszeniem wibracji przy prędkości 115 do 145km najbardziej pod np górkę czy coś. Powyżej idealnie. Dodam iż nie trzęsie tak kierownica jak tak jakby podłoga. Ogólnie przenosi na karoserie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...