Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Hehe np co?:P

I się najezdzilo kobieta wjechała we mnie i skasowane auto:(:(:(

Opublikowano

:(

Opublikowano
  • Autor

5ge9owb5.jpg

zjbzcucu.jpg

Opublikowano

Kurtyny poszły?

Opublikowano

Szkoda auta :( normalne kobieta za kólkiem :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Tak poszły kurtyny poduchy też

Łyse letnie opony na błocie i lodzie i co zrobić. Spokojnie się jeździło i pech

Teraz sprawa z odszkodowaniem czeka a w piątek miałem jechać za granicę nim

Opublikowano

Wzywałeś Policję czy spisaliście oświadczenie sami?

Opublikowano
  • Autor

Wezwalem policję. Oni wszystko zrobili mi zabrali dowód dali pokwitowanie zabrania dowodu i kto jest sprawca czyli tamta babka i jej nr polisy miejsce godzina i data i podpis policjanta

Opublikowano

Myslales juz co bedziesz robic z autem?

Opublikowano
  • Autor

Nie mam pojęcia co wyjdzie gdy przyjedzie rzeczoznawca. Napewno będą chcieli mnie oszukać jak najmniej zapłacić i pewnie wpisza szkodę całkowita:/ jutro z rana dzwonie do ubezpieczyciela winnego bo święta i nie szło się dodzwonić umowie się na rzeczoznawce i walka o swoje:/

Najgorsze jest to że mimo że nie moja wina mogę być oszukany

Edytowane przez Patrykjagoda

Opublikowano

Najgorsze jest to że mimo że nie moja wina mogę być oszukany

A jak Cie nie oszukają i wypłacą tyle ile powinni a ty naprawisz za mniej oddasz różnice?

Opublikowano

Widać "zdrowy" szczał był wszyscy cali ?

auto tam pól biedy naprawią .....

Opublikowano

Na 95% będzie całka, nawet biorąc pod uwagę że to OC.

Opublikowano
  • Autor

Obydwoje mieliśmy po ok 40-50kmh. A szczęście ok cali.

Teraz tylko nie dać się oszukać bo jak skoszony to już nie naprawi

Opublikowano

Bierz likwidatora ze swojej ubezpieczalni oni potem ściągną z ubezpieczenia babki i będą się z nimi sądzić w razie czego

Opublikowano

Kolega wyżej ma rację. Jeśli możesz to bierz likwidatora od swojego ubezpieczyciela. Ja np w Warcie mam taką możliwość.

Opublikowano
  • Autor

Tu jest pewna szkoda całkowita więc i tak to nic nie da do likwidatora:)

Opublikowano

Ale jeśli będzie z twojego towarzystwa ubezpieczeniowego to nie powinien zaniżyć odszkodowania.

Opublikowano
  • Autor

Tak ale dalej z ac szkoda całkowita już przy 70% wartości pojazdu a z OC sprawcy przy 100%. Jedno jest pewne że koszta przekroczą wartość pojazdu byłem w aso VW w Rzeszowie i przy wartości 55tyś nawet nie zmieszczą się. Duży koszt to airbag gdzie jest przymus nowy. W aso ceny kosmiczne. Poduszka kierowcy 3500zł:)

Pozostaje liczyć że nie wiele obniża wartość pojazdu i będzie duża różnica między tzw wrakiem. Jak nie to pojazd będzie musiał pójść na aukcje firmy ubezpieczeniowej i będę musiał sprzedać żeby "odzyskać" pieniądze. Wartość miesiąc temu miałem 55tys ale i tak firma obniży pytanie ile.

Takie jest niestety prawo że nie ze swojej winy ma się problemy

Opublikowano

55 tysięcy wartość na polisie?

Obstawiam, że wyliczą w dniu szkody mniej niż 50.

Edytowane przez komoornik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.