Skocz do zawartości
IGNOROWANY

centralny zamek


enrike2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może juz to było na forum może mój przypadek jest inny. Zacznijmy co się dzieje jeśli chce zamknąć z pilota to nie ma żadnej reakcji nie słychać silniczkow jeśli chce otworzyć to się otworzą wszystkie prócz kierowcy a z kluczyka wszystko działa. Dodam że sprawdzałem przewody były pekniete wiec zrobiłem tylko miałem trochę grubszy przewód ale to chyba nie ma znaczenia. I druga sprawa od strony kierowcy nie mogę otworzyć ani zamknąć szyby a pasażera mogę. Prąd dochodzi zarówno do silniczkow otwierania szyby jak i zamka. Pomoże ktoś? Pozdrawiam

Jeśli chodzi o sam mikrostyk to działa bo na Fisie pokazuje juz wszystko sprawdziłem co jeszcze wymiana zamka i silniczka podnosnika szyby? Sam juz nie wiem pomóżcie auto rozkręcenie i na razie deszcz pada wiec może wy pomożecie jak nie to skręcenie i tyle. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to nie wiem aku było odlaczone całą noc to pewnie się skasowały co radzisz?

Wlasnie wróciłem z auta sprawdzalem czy jest przejscie z kostki przy gumie a kostka przy silowniku szyby i jak sie okazalo przewoy Czerwono-żółty i pomarańczowo-brązowy nie maja czyli gdzies przerwa jesli jej nie ma w tej gumie to gdzie mam jescze szukać? I za co odpowiadaja te przewody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy odłączeni aku powoduje del logów błedów z sterowników

wszystko masz juz dawno opisywane na forum trzeba chciec poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...