Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AVF problem z odpalaniem po trasie


batek89

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Mobilki

Mam problem z moim 1.9 AVF otóż rano oraz gdy silnik jest zimny, pali od strzała a po trasie gdy silnik jest rozgrzany szarpie i nie odpala. udało mi się to nagrać. Co może być nie tak?

właśnie próbuje zainstalować kabelek i pójdę sprawdzę może jakiś błąd się pojawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz czujnik temperatury, jeśli będzie git to czujnik, jeśli problem będzie nadal to porobić pomiary pompowtrysków, jeśli z kolei tu też będzie git to spróbuj podłaczyć inny aku.

Edytowane przez miszaq92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz czujnik temperatury, jeśli będzie git to czujnik, jeśli problem będzie nadal to porobić pomiary pompowtrysków, jeśli z kolei tu też będzie git to spróbuj podłaczyć inny aku.

ten czujnik który jest w misce olejowej??

logi pod pompowtryski były robione, podobno jest OK. nie dawno wymieniany rozrząd też ustawione dobrze.

a nie widzę związku z akumulatorem, on ma siłę kręcić więc powinien być dobry

podłączyłem pod komputer i nic nowego, poduszka silnika, syrena alarmu, i coś w audio

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelnienia pd były zmieniane? Kompresje zmierz. Próbuj palić na włączonych światłach, albo rozbierz włacznik świateł i popatrz czy niema zimnych lutów.

I porób logi i wrzuć. 13 23 004 18 www.vaglog.pl

A koledze chodzi o czujnik który jest na bloku silnika i mierzy temperature płynu chłodniczego.

Edytowane przez nik23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelnienia pd były zmieniane? Kompresje zmierz. Próbuj palić na włączonych światłach, albo rozbierz włacznik świateł i popatrz czy niema zimnych lutów.

I porób logi i wrzuć. 13 23 004 18 www.vaglog.pl

A koledze chodzi o czujnik który jest na bloku silnika i mierzy temperature płynu chłodniczego.

sądzę że nie były zmieniane, mam auto od półroku.

serio problem może leżeć we włączniku świateł? jeśli tak to zamówie nowy i nie bede nic rozbierał :D

logi były robione http://a4-klub.pl/index.php?/topic/359755-prosba-o-analize-logow-19-avf-130km/

jutro sprawdzę jak dojade do pracy, odłącze czujnik i odpale, ale temperature cały czas pokazuje, 90'C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekupuj włacznika tylko spróbuj odpalać na właczonych światłach mijania. Jak bedzie odpalał bez problemu to wina włacznika a jak dalej to samo to nie to.

Pompke w baku słychać? Filtr paliwa kiedy zmieniany?

I spróbuj wymienić ten czarny zaworek na filtrze paliwa, tzw ogrzewacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekupuj włacznika tylko spróbuj odpalać na właczonych światłach mijania. Jak bedzie odpalał bez problemu to wina włacznika a jak dalej to samo to nie to.

Pompke w baku słychać? Filtr paliwa kiedy zmieniany?

I spróbuj wymienić ten czarny zaworek na filtrze paliwa, tzw ogrzewacz.

na początku wydawało mi się to śmieszne ale zrobiłem tak jak napisałeś, odpaliłem go po trasie dwa razy z włączonymi światłami i odpalił duuuuuużo lepiej

co do filtra paliwa to nie wiem kiedy był zmieniany, zaraz jadę po nowy filtr paliwa i powietrza i wymienie to. ten ogrzewacz wymienie na tygodniu bo u mnie w sklepie to chcą za niego ponad 100zł (22funty) i zamówiłem go na ebay'u co najlepsze będzie szedł z polski :D będę pisał czy cos pomogło

dzięki za zainteresowanie i szerokości mobilk

edit:olej +filtr, filtr paliwa i powietrza powymieniane, dalej tak się dzieje. zamówie nowy przełącznik świateł bo jakby lepiej palił z włączonymi :D

Edytowane przez batek89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...