Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Po zmianie pompy AHU na ASV nie chce odpalić


seba1-2

Rekomendowane odpowiedzi

mam mały problem w moim ahu pompa zaczeła odmawiać posłuszeństwa, w rozsądny pieniądzach załatwiłem pompę od asv, podczas wymiany trzeba było zastosować inny stojan i koło zębate pompy oraz przerobienie wtyczki na 10pin ja miałem na 8pin, zabrałem się do roboty czyli ustawiłem koło zamachowe na <0>, po ściągnięciu pokrywy zaworów zablokowałem wałek płaskownikiem, a koło pompy od asv zablokowałem bolcem wszystko tak jak w książce pisze (korzystałem z schematów autodaty), pompa została odpowietrzona... i teraz ty jest pytanie czy nie mało skutecznie, bo auto nie odpala, popuszczałem wtryskiwacze, paliwo pompa elegancko podaje, podłączyłem kompa nie wykazał żadnych błędów.... co może być jeszcze nie tak?? czy pompa nie ma jakiegoś zabezpieczenia immo??[br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 20:43_________________________________________________problem rozwiązany można usunąć ten wątek, winna była pompa która była mocno zapowietrzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem rozwiązany można usunąć ten wątek, winna była pompa która była mocno zapowietrzona

Czemu usunąć ? Może komuś się taka informacja przyda.

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...