Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Brzdęknięcie w prawym kole przy ruszaniu


arczito

Rekomendowane odpowiedzi

masz albo luz w zawieszeniu albo puka klocek hamulcowy w zacisku... sprawdz zawieszenie-jak bedzie ok to na podniesionym aucie niech ktos delikatnie przytrzyma noge na hamulcu a Ty obracaj kolem w lewo i w prawo zobaczysz czy kolcek nie lata w zacisku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie ok, to chyba klocek...

co mam zrobic z dziadem zeby bylo ok? podejrzewam teraz tez, ze przez klocek mam problem z raz na jakis czas zapalajacym sie esp... tzn co jakis czas zapala mi sie kontrolka kontroli trakcji, i zeby ja zresetowac musze wylaczyc i wlaczyc silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z ASR to pewnie wina czujnika... a moze jedno i drugie to wina wienca z ktorego czyta czujnik ABS?? :mysli:

zapnij vaga i sprawdz bledy, obejrzyj klocki i wieniec na tym kole na ktorym bedzie blad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najsmieszniejsza rzecz:)

komputer nie pokazuje bledow:)

byly jakies tam bledy min na absie ale jak wykasowal mechanik to po 2 dniach znow sie podpial i nic nie wykazalo...

dziwne ale prawdziwe. jutro jak znow asr sie wylaczy to podjade do niego i niech na goraco to sprawdza. czujnik abs dziala i go czyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna jeszcze rzecz... brzdekniecie jest tylko jak odpalam auto i ruszam, i najczesciej jak wycofuje i ruszam do przodu. gdy ruszam ze swiatel nic takiego nie ma. [br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 15:38_________________________________________________nie ma nikogo kto moglby mi powiedziec co jest 5???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak, ale przy ruszaniu do przodu. Po chwili jazdy efekt zanika. Moja diagnoza u mnie to stabilizatory od wahaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...