Skocz do zawartości
IGNOROWANY

no response from controller


Dawidepd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie! Problem jest, kupilem niedawno kabel ze strony viaken niebieski tani za 26,90 ktos na forum polecal ze bedzie dzialal. WIec zainstalowalem sobie vcds lite program zrobilem tak jak w instrukcji klikam options wybieram com2 tak jak w instrukcji wyskakuje po angilesku cos tam OK OK dalej save klikam. Klikam zeby np wejsc w pkt 35 czy jakis inny i po chwili wyskakuje mi cos takiego ( no response from controller ) kto podpowie mi co jest nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpal menagera urządzeń na kompie z listy wyszukaj swój interfejs i sprawdź na jakim działa porcie COM. Generalnie porty muszą być te same w programie diagnostycznym oraz w menagerze urządzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ;D nie no bez zartow to to kolego opanowalem mam to samo com2 bo jak sa na innych np w men i w programie to sa bledy. A ja tu i tu mam na com2 i jak klikam w programie options i wlasnie tam com 2 i klikam test to wyskakuje wysztko okok klikam save i nastepnie wchodze w select i np wyieram podpunkt 35 centr locks i wyskakuje mi ten blad po jakis 5 sekundach ladowania


Bedziesz moze wiedzial co jest nie tak ? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn wiesz co klikalem cos innego ze dwa jakies inne pkt i bylo to samo ale juz nie pamietam co to bylo .


aaa jedno na bank immo i bylo to samo


bo wlasnie potrzebuje podpiac sie pod pompke centralnego chce zapisac domykanie szyb z pilota i chce mryganie tez swiatelek z pilota. Bo mam tylko centralke z pilota nic wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz możliwość podpięcia innego auta ? jeśli tak to sprawdź w innym. Może jest jakiś problem z komunikacją w Twoim aucie. Ja używam programu VAGCOM 3.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale ja mialem podpinane auto tylko nie tym kabelkiem . Bo robilem ogolnie scyzoryk i musialem troche pozmieniac i zapomnialem zrobic szyb i tych kierunków z pilota. Gdzies czytalem ze ktos tez miał wlasnie taki problem i podpinal pod drugie auto i bylo to samo . ALe ucichlo tam na forum i pisze tu


jak chcesz mogre filmik nagrac krok po kroku co robie i jak to wyglada i jak mam ustawione moze cos nie tak jest ?


Nie wiem co mam teraz robic . Niech sie znajdzie tu ktos co ma taki blad i powie jak to zrobic :)


I JAK MASZ jakas mysl co to moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie pomogę Ci skoro masz wszystko poinstalowane zgodnie ze sztuką a nie działa to trzeba iść tym tropem dalej, jest brak komunikacji może wina interfejsu, jego instalacji, programu ... sprawdz w innym aucie aby wyeliminować interfejs ewentualnie zainstaluj go na innym kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no al kabel musi byc chyba dobry bo widze ze go czyta lapek. Lampka też pali . Wiec nie wiem jakos moze źle zainstalowane czy co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale osluguje ten kabel z viaken za 26 zl ? Pewny ze bedzie dzialac ?


jeszcze nic nie ma na poczcie ;p


Powiedz jak to odpalic krok po kroku. Chce wejsc np w pkt 35 czyli w pompke centralnego zamka. Wypakowalem plik co dalje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Kolega wyżej wyslal mi vaga. Ale wyskakuje mi taki komunikat na jednym jak i na drugim laptopie brata gdzie nigdy nic takiego nie instalowal. Vag przestal dzialac. Pale go jako administrator i rownież jest to samo. Win 7 profesional. Co moze byc


ALbo daj ktos stronke z dzialajacym jakims programem gdzie bede mogl podpiac kabel. Kabel ze strony viaken.pl za 26,99zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz linki do programu działa na każdym kkl nawet najtańszym dziadostwie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306683-vcds-lite-12-pelna-wersja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem to juz dawno i jak dobrzze pamietam tez cos nie gralo. Koledzy pobralem vaga 208 dziala :) czy da rade nim usunac bledy sprawdzic czy wgl sa ? jak tak to jak. Czy da rade zrobic domykanie i otwieranie szyb z pilota scyzoryk jak ;) i mroganie kierunkami :) dzieki wielkie ;) Wszystko po polsku mam


Dobra kasowanie bledow ogarniete. MIalem tylko jeden blad 01134 . Ale to ze cos nie tak jest z syrena. U mnie jest cos nie tak po prostu jej nie ma. MOja pompka nie obslugiwala centralki z pilota i robilem wszystko na scyzoryk ale alarmu nie zakladalem i dlatego. Ale blad zostal usuniety. Jeszcze jak by ktos mi pomogl z tym domykaniem szyb i mroganiem swiatelek . Oczywiscie robie to na vag 208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...