Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciężko pali afn po zmianach pompy wtrysków turba wałka


kicaj112

Rekomendowane odpowiedzi

Palił idealnie. Nawet jak było minus 21 stopni nie było żadnych problemów. Tu jest coś nie tak z paliwem. Tak mi się wydaje.

Dawka zwiększona i nic nie pomogło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wcześniej wszystko było ok. Silnik w super stanie. Coś jest nie tak z pompa albo Wtryski. Tylko nie wiem co. Jutro jadę do Gregora10 mam nadzieję że on rozwiąże zagadkę. A narazie muszę jeździć z odcięty czujnikiem temperatury płynu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLIVER, nie odbieraj tego jako atak czy cos tylko tak cie poprawie. Stopnia sprężania sie nie sprawdza bo to jest założenie konstrukcyjne które w afn wynosi 19,5.

Co innego kompresja która prosto z fabryki powinna byc jakies 33bar, 30 jest bardzo dobrze a 25 to juz raczej słabo, podobno graniczna wartość to 19 bar ale nie wyobrazam sobie jak chodzi auto z taka kompresja i jak ono niby zapala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek twierdzi że problem leży w pompie. Poszła na sprawdzenie i ewentualnie regenerację. Dzisiaj ewentualnie jutro będę wiedział co padło dokładnie ;)

Problem rozwiązany. Pompa nie trzymała konta dlatego tak ciężko palił. Kompresja 33 na każdym garze. Teraz tylko czekam na odbiór auta po programie. Ale to jutro ;) pozdrawiam i dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko już u mnie. Nie mam wykresu bo Grzesiek ma podesłać na mejla jutro ale mówił że ok 200 i ponad 390 na ;) niestety turbo jest przeszkodą, było ponad 210 ale za autem czarno :D więc zmniejszył troszkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...