Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sprzegło wiskotyczne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam chciałbym zakupić sprzęgło wiskotyczne ,tylko ze koszt za oryginał jest spory.Jaki zamiennik polecacie ?

Opublikowano

zamiennika nie bierz bo one sa uszkodzone juz w kartonie.

ori to Behr

Opublikowano

Kupowałem zamiennik SRL za 100zł nowy.

Działał bezproblemowo przez rok czasu - potem rozwaliłem lekko przód i się rozsypał :P

Jedyny jego minus, to że przez parę minut od uruchomienia musi się "rozchodzić" aby nie przyśpieszał wraz z rosnącymi obrotami gdy nie ma potrzeby.

Ogólnie myślę, że warto, bo ori to ze 300zł.

Opublikowano
  • Autor

Kupowałem zamiennik SRL za 100zł nowy.

Działał bezproblemowo przez rok czasu - potem rozwaliłem lekko przód i się rozsypał :P

Jedyny jego minus, to że przez parę minut od uruchomienia musi się "rozchodzić" aby nie przyśpieszał wraz z rosnącymi obrotami gdy nie ma potrzeby.

Ogólnie myślę, że warto, bo ori to ze 300zł.

a czy z 2,5 disla podejdzie do 1.8t?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kupowałem zamiennik SRL za 100zł nowy.

Działał bezproblemowo przez rok czasu - potem rozwaliłem lekko przód i się rozsypał :P

Jedyny jego minus, to że przez parę minut od uruchomienia musi się "rozchodzić" aby nie przyśpieszał wraz z rosnącymi obrotami gdy nie ma potrzeby.

Ogólnie myślę, że warto, bo ori to ze 300zł.

Prawdopodobnie tak prawidłowo ma działać wiskoza, póki silnik zimny ona powinna sie powoli kręcić a nie od razu po zapalaniu silnika na pełnych obrotach.

Opublikowano
  • Autor

Kupowałem zamiennik SRL za 100zł nowy.

Działał bezproblemowo przez rok czasu - potem rozwaliłem lekko przód i się rozsypał :P

Jedyny jego minus, to że przez parę minut od uruchomienia musi się "rozchodzić" aby nie przyśpieszał wraz z rosnącymi obrotami gdy nie ma potrzeby.

Ogólnie myślę, że warto, bo ori to ze 300zł.

Prawdopodobnie tak prawidłowo ma działać wiskoza, póki silnik zimny ona powinna sie powoli kręcić a nie od razu po zapalaniu silnika na pełnych obrotach.

niestety nie .Nie pasuje.

Opublikowano

w poprzednim samchodzie(pssat b5) naprawiałem wiskozę.W oelarskim sklepie kupiłem olej silikonowy do dyferencjałów modeli RC.Musisz wyjąć wisko i delikatnie Wydłubać blaszke bimetalu,pod blaszką jest taki metalowy kołeczek, wydłubujesz go też i uzupełniasz olej.Jest bardzo gęsty ale musisz uzbroić się w cierpliwość.Wisko dzała tak ze jak silnik się nagrzewa to rozgrzewa tez olej znadujący we wnątrz wisko który zwiększa tez tarcie sprzęgiełek.Wpisz w google regeneacja wiskozy będziesz miał odnośnik do jakiegoś BMW,ja się tym kierowałem .Koszt oleju 10pln.Wisko działa do tej pory.

Opublikowano

Fajny patent, żałuję, że nie spróbowałem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.