Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moje audi avant 2000r. 1,9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przystojna :) może jakiś opis ?

Opublikowano
  • Autor

A wiec jest to avant z 2000r 1,9 tdi 115 koników przebieg 189000 udokumentowany od dziadzia z niemiec

wyposazenie:

szyby elektryczne przód

abs

asr

klimatronic

4 poduszki

system nagłosnienia BOSE super granie

immobiliser

alu oryginał audi 16''

prosze o wasze sugestie dotyczace auta jestem nowy na forum i mysle takie forum to cos pieknego dla uzytkowników aut marki audi zycze przyjemnej współpracy i pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

Ładna seria . Szybki lekko ściemnić i hak trochę przeszkadza ale tylko mi :good::decayed:

Opublikowano

jeżeli to jest ten kolorek co maja a6 ten taki złotawy to dla mnie :kox::slina: szyby dal bym wtedy pod złote lustro obniżyć Alu 18' lub 17'

Opublikowano

Ładny avancik :good:

Ja bym dał jakieś alu 17" lub 18" na avancie będą :kox: oczywiście jakieś ori.

Opublikowano

Bardzo ładne sreberko, młodsza siostrzyczka mojej niuni :naughty::wink4:

(...)jestem nowy na forum(...)

:mysli: Imię: GOSIA ? :decayed:

Opublikowano

Bardzo ładne sreberko, młodsza siostrzyczka mojej niuni :naughty::wink4:

(...)jestem nowy na forum(...)

:mysli: Imię: GOSIA ? :decayed:

hehehe no comment :tongue4: a co do kolorku to bardzo ładny i zadbany ten avancik :tongue4::)

Opublikowano

rafalekx ciekawe spostrzeżenie :decayed:

Gosia , Viktoria, a jak naprawde ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

naprawde Gosia a Wiktoria dlatego ze córeczka sie tak nazywa ale ja myslałam ze tu o aucie bedzie dyskusja hihi

Opublikowano

Kierowca jest ważną częścią auta, więc chcieliśmy jednoznacznie sie dowiedzieć kto nim jest :gwizdanie:

Koniec OT :tongue4:

Co do autka to bardzo ładne kilka drobnych szczegułów zmienić i będzie super.

Opublikowano

Cześć Viktoria!

Ładne autko nie nie tylko dlatego że mam takie samiusieńkie w kolorze bordo metalik, poduszki powietrzne x10 a reszta się zgadza ( nawet z przebiegiem :). Pozdrawiam gorąco.

Opublikowano

ładny polift..dołoż felunek 17', gleba, ściema i bedzie si :cool1:

Opublikowano

Gratuluje udanego zakupu, jedyne słuszne nadwozie :good:

Opublikowano
  • Autor

Powiedzcie prosze na czym polega zmiana programu w aucie ??

Opublikowano

Kolor autka bardzo ładny, wygląda na zadbane, ogólnie bardzo ładnie się prezentuje, tylko szkoda, że nie sedan :wink4:

Powiedzcie prosze na czym polega zmiana programu w aucie ??

Zmiana programu to inaczej wgrywanie nowego programu do komputera w aucie, który elektronicznie zwiększa moc silnika (zwiększa moc i moment obrotowy silnika).

Opublikowano

calkiem pyszne autko ze nie powiem kolka dalyby rade poprawic wyglad u mnie sie tak stalo tylko dziwi mnie troche srodek 1/2 fisa nietypowe albo to tylko ja bo po drugiej stronie drogi brykam . co badz radosc niezapomniana z avanta oj tyle miejsca .pozdrowionka

Opublikowano

Ładniutki avancik :wink4:

Jakieś 17"-ski delikatnie obniżyć np 1BE i będzie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.