Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koszt przeróbki "zwykłej" na s-line


jary1982

Rekomendowane odpowiedzi

  1. zderzak przedni z grillem kompletny od 1500zł w górę zależy jaka wersja (spryskiwacze, pdc więcej)
  2. dokładka tylnego zderzaka nowa w ASO około 200zł + lakierowanie
  3. lotka tylnej klapy do avanta około 500-600zł, nie wiem ile do sedana
  4. listwy dolne drzwi około 600zł

Do tego lakierowanie tych elementów jak nie kupisz w kolor. Oczywiście to tylko s-line zewnętrzny, bez zawieszenia i wewnętrznego pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak możesz zmienić sam, listwy dolne tym bardziej. lotkę lepiej jak przyklei ktoś, kto się na tym zna. dokładkę tylnego zderzaka zmienia się bez konieczności zdejmowania go całego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż ciekaw jestem ile taka firma policzyłaby za taką przyjemność.

Za jaką przyjemność? Jeśli posiadasz wszystkie części, to w jeden dzień można bez problemy wymienić zderzak, listwy, dokładkę i przykleić lotkę. Zorientuj się ile bierze mechanik za dniówkę pracy o taki będzie koszt. A wątpię czy są firmy, które same zajmują się wyszukiwaniem części z rozbitych s-line i oferują przerobienie w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wewnętrzny i zewnętrzny koło 5 do 6 tysięcy by kosztował (razem z lakierowaniem ) jak by kupować na sztuki..

Bardziej 6 - 8 tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sam zewnetrzny ? moze ktos ma na zbyciu czesci (kolor czarny)

Przecież Kolega kdawid podał ci ceny poszczególnych elementów zewnętrznego pakietu. Wystarczy je zsumować i dołożyć coś na malowanie, myślę, że do tysiączka znajdziesz bez problemu jakiegoś lakiernika, który to ładnie zrobi.

Z doświadczenia wiem, że ciężko znaleźć elementy w kolorze, których nie trzeba potem malować. Też kupiłem kiedyś niby ideał a jak przyszedł to wyglądał 5 razy gorzej niż mój obecny. Chyba, że sam pojedziesz i zobaczysz albo faktycznie ktoś uczciwy z forum Ci sprzeda, ale to jeszcze trzeba brać pod uwagę kuriera, który nie wiadomo jak potraktuje twoją paczkę.

Edytowane przez oyamabdg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...