[audi a4 b5] Radio nie działa

Zbuntowany9978

Witam. Zakupiłem ostatnio audi, i mam problem z radiem ciężko by mi to było opisać, więc nagrałem i wstawiłem na yt. Proszę was o podpowiedz, co to może być pierwszy raz spotkałem sie z tym. Oto link;

Proste jak drut:

1, Masz zablokowane radio. Trzeba wpisać kod.

2, Masz zepsuty wyświetlacz i nie widzisz napisu SAFE który oznacza zablokowane radio. Ciężko będzie wpisać.

Nie warto tego radia, naprawiać ani odblokowywać jest to wersja z wadą procesora tzw problem z głośnością. Idzie zima i będą cyrki z głośnością raz będzie głośniej raz ciszej bez możliwości regulacji.

Wiem, dziś już zobaczyłem jest całkowicie zablokowane, wpisałem kilka razy kod i chyba źle bo słabo było widać. Co polecacie panowie z tym zrobić, nowe radio kupić?

Masz kod czy nie?

Jeśli masz to jeśli zostawisz na dłuższy czas podłączone do zasilania wróci do wpisywania kodu.

Problem z procesorem potencjometru rozwiązany raz na zawsze jeż dawno więc to nie problem.

Mam kod do tego radia. Bo chciałem kupić adapter i z usb słuchać ale właśnie nie wiem co robić bo mogę pioner radio za 230 kupić i co lepiej te zostawić i zrobić?

tak problem z procem jest już dawno rozwiązany ale po co ładować w tego starego rumpla kasę jak można wstawić albo concerta plusa lub pionieera. Jak policzy naprawę lcd lub jego wymianę naprawę głośności to wyjdzie więcej niż to radio jest warte, a dalej będzie miał starego gniota. Z tym że do pioniera trzeba separator antenowy i przelotkę na tylne głośniki żeby grały.

tu ma za 120 zł plusa http://allegro.pl/radio-audi-concert-plus-a4-b5-bose-i6555987085.html co prawda z plamką ale za śmieszną cene

Edytowane przez Tom A4

Ok dzięki wielke panowie za pomoc wezmę pionera kupie bo mam na oku a w plusa nie bd pakować bo bd musiał i tak przerobić na USB wiec lepiej Odrazu wstawić pionera i problem z głowy będzie. Wiec jeeszcze raz wielke dzięki i pozdrawiam.

Edytowane przez Zbuntowany9978