Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki internet na odludziu ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie w niedługim czasie czeka mnie przeprowadzka do miejscowości w której nie ma internetu kablowego nie mówiąc już o światłowodzie.. Więc jestem skazany na LTE.

Orientuje się ktoś z was z jakiej firmy go wziąć ? Na razie jest T-mobile, wcześniej był z Plusa ale konkretnie nie dawał rady. Cena nie gra roli, dobrze jakby dało się na nim czasem pograć PVP i obejrzeć film bez zacinek.

Do tej pory użytkowałem światłowód 100mb,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również szukałbym radiówki. Ja u siebie mam już ponad 2 lata i złego słowa nie powiem. Filmy z yt,cda itd bez problemu,granie na konsoli po necie to samo. A w międzyczasie testowałem Internet od Plusa tak chwalony i reklamowany...a wyszła żenada taka że szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz adres, pracuję w branży, może uda się znaleźć coś lepszego niż LTE (jak cena nie gra roli to na pewno będzie się dało) ;)

Edytowane przez matig7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiq, poszło PW. Radiówka to chyba najlepsze wyjście :). Cena nie gra roli ale internet satelitarny z limitem za 150zł miesiecznie w tych czasach mnie raczej nie ratuje haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co bać radiówki ;) U mnie przez tyle czasu to może z 3 razy internetu nie było kilka h. U mnie jeszcze plus taki że mam numer bezpośrednio do nich a nie jakieś śmieszne bok.

Ping u mnie na radiu średnio około 50 i żadnych spadków nawet jak pogoda lipna

Edytowane przez rybus85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim pojawił się u mnie światłowód przez 4 lata miałem radiòwke i też nie narzekalem, dało się grać oglądać filmy bez scin itd. Na dodatek net się rozchodził na 3 kompy.

Obawiam się tylko, że w miejscowości do której się przeprowadzam nie da rady założyć radiowki. Dziura totalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bierz startery z sieci i testuj ;) Pakiety które dają na sam początek za darmo powinny wystarczyć do testów. No i warto sprawdzić mapki zasięgu i najbliższe TBSy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Popytaj tubylców czy w regionie jest internet radiowy, jeżeli nie to jesteś skazany na 3G/4G

2. Kup startery Orange, Plus, Play, T-Mobile i testuj...

3. Do zestawu LTE pewnie trzeba będzie kupić porządną antenę.

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te karty lte to się do routera wkłada czy jak to działa ?

Mimo wszystko liczę na tą radiowke. Mam nadzieję że kolega matig coś zaradzić. ?

Edytowane przez konkretny ktoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...